Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit, miket csináljunk, hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit, miket csináljunk, hova menjünk első talin?

Figyelt kérdés

Voltunk bulizni egy társasággal, ahol az egyik lány igen szimpatikus volt, azt hiszem tetszik is. Buliban nem egyszer egymásra néztünk, mosolyogtunk, a végén direkt egymás mellett is táncoltunk.

Mivel nem vagyok túl tapasztalt a lányok terén, következtetnék arra, hogy őis hasonló képpen érez, de nem mondok semmit sem biztosra.


Buli után pár nappal ráírtam, kölcsönösen érdeklőtünk egymás iránt. Most nem rég elhívtam sétálni egyet, de nem tudom mit kéne csinálunk. Én alapvetően nyugodt ember vagyok, elég lenne nekem egy szimpla séta, de nem akarom cska egy ennyivel kiszúrni a szemét. Esetleg hova vigyem el, milyen helyekre? Vagy ha sétálunk miket érdemes úgy általánosságban megnézni? Remélem érthető mit kértem.


A másik meg hogy ez még egy sima tali, vagy már randi? Mi számít randinak?


A válaszokat előre köszönöm! :) 16/f



2018. júl. 10. 06:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Seta fagyizas beszelgetes

Piknik valami parkban

2018. júl. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a pikniket még hagynám. Azt majd akkor, amikor már teljesen egyértelmű minden. Szerintem egy teázó, vagy cukrászda teljesen okés, egy séta mellett.
2018. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bubu tea :D én imádom, a kapcsolat elején legtöbbször oda mentünk a párommal. Oktogonon van..Bubble tea (már ha Bp-ről van szó) :)
2018. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Hány éves az Ifjú Hölgy?


Ui: jobb lenne elkerülni a szexuális aktus lehetőségét - mígnem a jegyesoktatás részleteit meg nem beszélik a Mélyen Tisztelt Rokonokkal...


Üdv: 44/N

2018. júl. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Budapesten Margitsziget mindenképpen jó választás, zöld övezet, szökőkút, ingyenesen látogatható állatkert, fagyizók... Szerintem jó hely a sêtára vagy beszélgetésre.
2018. júl. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ó igen, a Margitsziget. Mi is ott fogunk találkozni nemsokára a kiszemeltemmel (már nagyon várom, én tudom hogy szerelmes belém vagy valami olyasmi, de én még nem tettem számára teljesen egyértelművé).

Egyébként csak ajánlani tudom, mert nagyon romantikus tud lenni :)

2018. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mármint nem a srácot, a Margitszigetet (előző voltam) :D
2018. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A lány 14 éves. Köszönöm a segítő hozzászólásokat, de sajnos nem jött össze a találkozás. Mondtam neki, egyértelművé tettem, hogy kettesben, de ő hívta a nővérét, mondta hogy bunkóság lenne otthon hagyni egyedül..
2018. júl. 15. 16:47
 9/11 A kérdező kommentje:
Az aktus pedig szóba sem jött, csak véletnen ebbe a kategóriába írtam a kérdést! :)
2018. júl. 15. 16:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Tehát egyértelművé tette, hogy ő még bizony fiatalnak tartja magát egy sima baráti kapcsolathoz is...


Ügyes taktika volt a részéről, hogy a nővérét ajánlotta maga helyett! :)

2018. júl. 16. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!