Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is utál már randizni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is utál már randizni? Nekem már elegem.

Figyelt kérdés

Utálok már randizni, szinte minden randim szörnyű. Általában neten ismerkedem, lehet az a baj. 1-2 radit érek csak meg az összes pasival, általában mindketten érezzük, hogy nagyon pasztell az egész dolog és nem folytatjuk. Gyakran a randin is csak nyokogunk, sokszor ásítoznak, össze vissza nézegetnek a férfiak, nem érdeklődőek, semmi...Külsőre szinte mind valóban tetszik, bár mar randiztam pár olyan férfival is akik nem igazán tetszettek, mert amúgy megfogtak, de a legtöbbször ők tűntek el az életemből, felszívódtak. Mi lenne a megoldá? Keresem a szerelmet, jó volna egy pár, de szinte lehetetlennek tálalom. A hibát persze magamban keresem, de nem igazán tálalom.

26N



2018. júl. 10. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%
Nekem inkább pont abból van elegem, hogy folyton csak tologatjuk a randik időpontjait mint az országúton éppen átkelő ganajtúró a szargombócot.
2018. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
75%

Talán nincs semmi közös bennetek.


A korábbi párjaiddal hol ismerkedtél meg? Milyen közegben?

2018. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert papnak akarsz állni
2018. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én neten ismerkedni nem szeretek már, és nem is ismerkedek senkivel. Randizni viszont szívesen mennék, ha lenne kivel. De nincs.
2018. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem sok kapcsolatom volt, őket az egyemetem, gimiben ismertem meg.
2018. júl. 10. 23:45
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Én is utáltam randizni,a legtöbb kínszenvedés volt.Egyedül a mostani barátnőmmel tudtam úgy elbeszélgetni,hogy jól éreztem magam.Az összes többit végig kísérte volna a kínos csend,ha nem dobálom fel a témákat.

27/F

2018. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Eléggé, annyira szar a felhozatal
2018. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%

"nagyon pasztell"?

Figyelj, ha arra vársz, hogy valaki már az első randin olyan lehengerlő lesz... nos, aki ilyen, az szerinted miért szorulna rá a netes ismerkedésre?

2018. júl. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Én is egy kicsit hasonló helyzetben vagyok, bár én szeretek randizni, de az utóbbi időben az összes "kapcsolatom" szinte ugyanúgy végződött, vége lett még mielőtt úgy igazán elkezdődött volna. Szóval most ez egy kicsit elvette a kedvem a randizástól.

Azt hiszem a hercegem valahol féluton nagyon eltévedt... :D

2018. júl. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kulsod?
2018. júl. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!