Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejön a lányoknak az, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a lányoknak az, ha én ismerkedéskor nem hazudom le a csillagot az égről, nem értékesítem magam hanem merek bátor és őszinte lenni vele?

Figyelt kérdés
Annyira beleivódott az emberekbe ez, hogy kezdetbe mindenki hazudig. Érdekes mód én nem érzek késztetést arra, hogy sokkal jobbnak tűnjek, mert nem kell szégyelni semmit se, szeretném, ha megismerne úgy ahogy vagyok és ne kelljen jobbnak beállítani magam.
2018. júl. 11. 20:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen létezik? 😅 23/L
2018. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
6%
Nem jön be nekik.
2018. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#1 Igen én ilyen vagyok. Nem szeretek kamuzgatni semmiben, úgy is kiderűl a végén, hogy milyenek vagyunk. Nem felesleges?
2018. júl. 11. 21:00
 4/24 anonim ***** válasza:
16%

Nem jön be... Én se szeretek hazudozni meg dicsekedni. Nyilván nem panaszkodni kell, de ha őszinte vagy az valahogy nem jön be nekik. Nyilván ez nem érvényes mindenkire, de ez az átlag.

Csak nem értem amikor panaszkodnak hogy mennyire át lettek verve, meg kihasználva. Ha ez kell, akkor mit várnak...

2018. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
Biztos lesz olyan is, akinek bejön. De a többségnél sajnos többre mész azzal, ha megállás nélkül dicséred.
2018. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
Még annyival kiegészíteném, hogy ha bejön nekik, akkor abból friend zone lesz.
2018. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
Ha így lenne, a nők racionális alapon tudnának párt választani és nem lenne annyi elcseszett házasság se. Szomorú tény, de hülyíteni kell őket; hozzáteszem én is rosszul vagyok a gondolattól is, hogy 2018-ban egy felnőtt embernek valami olyasmit adjak elő, ami nem vagyok.
2018. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Friendzone? Ez a felnőtt kategória? Jó helyre írtam? Tiniknél még oké ez de egy felnőtt embertől már gáz ezt hallani.

Nem szoktam állandóan dicsérgetni senkit, nem vagyok képmutató. Ettől az állandó szeretlekezéstől is írtózom, mert nem ettől lesz jobb egy kapcsolat.

2018. júl. 11. 21:10
 9/24 A kérdező kommentje:
Itt mindenki ilyen negatív, szolgai, beletörődöm típus? Amilyen a férfi olyan a nő. Ha nem tetszik nem beletörődni kell hanem hozzáálláson változtatni és lázadni a hülyeségek ellen.
2018. júl. 11. 21:12
 10/24 anonim ***** válasza:

Mondhatom úgy is hogy barátként fog rád tekinteni. Jobban hangzik?

Tenni nem igazán tudsz ellene semmit. Akinek a látszat kell, meg a nagy szavak, azzal hiàba vagy őszinte.

2018. júl. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!