Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti belemennétek ebbe a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy 30 éves pasival és nagyon bejövünk egymásnak, csak van egy bökkenő. Az, hogy még mindig szűz, mert gátlásos, csendes, visszahúzódó és félénk. Ez nem furcsa a mai világban? Biztonsági őrként dolgozik egy boltban és még a szüleivel él. Én nekem van saját lakásom és megbeszéltük, hogy hozzám költözik, de mi van ha defektes vagy valami? 27/N
2018. júl. 14. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 napos ismeretség utánb megbeszélted a sráccal, hogy hozzád költözik, az igen:D
2018. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az, hogy még mindig szűz, mert gátlásos, csendes, visszahúzódó és félénk."


És szerinted csak az egyik irányban van összefüggés?

2018. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

"Én nekem van saját lakásom és megbeszéltük, hogy hozzám költözik, de mi van ha defektes"

Kisasszony, ez alapján megtaláltátok egymást, mert kicsit te is defektes vagy.


Randiztál egy csókával és máris azt beszélitek, hogy hozzád költözik? Necsináldmár.


Egyébként ha minden stimmel, akkor nehogy eldobd mert szűz még. Adj neki egy esélyt, DE ne siesd el a dolgokat. Ismerkedjetek/legyetek együtt legalább pár hónapot, mielőtt odaköltözteted magadhoz.

2018. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak szóba került, hogyha már komolyra fordulna
2018. júl. 14. 18:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha remek otletnek tunik :"D.
2018. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csodás kamu,csak gratulálni tudok.
2018. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a kérdés nem kamu akkor max annyira defektes mint te.szal még össze is illetek...szerintem egyikőtökel sincs gond..de azért az össze költözéssel még érdemes várni.Anyjával él és vagyon őr.vagyonőrök jól keresnek.az anyjával él valszeg nem hobbiból.túl sok házi munkát ne várj tőle viszont,mert dolgozik is rendesen azért h jól keressen.bolti ácsorgás általában havi 240nettó körül fizetik...de cserébe 12órában ácsorog ott.
2018. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!