Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól tettem, hogy dobtam õt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy dobtam õt? Bizonytalan vagyok, és nagyon fàj (? )

Figyelt kérdés
Talàlkoztam egy fiúval 3*, és tõlem szokatlan módon azonnal elkezdtem hozzà testileg-lelkilef vonzódni. Nagyon különleges a személyisége, egyszerre hihetetlen intelligens, és vad. Óràkat àtbeszélgettünk, és nagyon erõs kémia is volt köztünk. Viszont õ az elsõ pillanattól mondta, hogy nem szeretne senkivel egybeköltözni a jövõben, nem szeretne csalàdot, és ahogy a terveirõl beszélt, egyàltalàn nem szerepelt benne tàrs. Ezek engem nagyon megijesztettek, mert a 3. randi utàn azt éreztem, hogy nagyon bele tudnék szeretni, ezért a 4. randin megkérdeztem tõle ezeket a dolgokat, és azt mondta, hogy vilàg életében magànyos típus volt, egyszer volt egy lànnyal, hogy egybeköltöztek, és nem mūködött. Ezért mondtam, hogy nem szeretném folytatni, mert nekem a hosszútàvú terveim között szerepel összeköltözés, hàzassàg. De azóta valami nagyon erõs, mélyrõl jövõ fàjdalmat érzek, és reménytelenséget, mert a kb 10 randimból egyedül hozzà tudtam vonzódni, de hozzà nagyon.
2018. júl. 16. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. Azért fáj, mert magadban elképzeltél már róla egy képet, amiben most csalódnod kellett, h mégsem olyan. Ez természetes, h csalódottságot érzel. Intelligensen megfogalmazta (nekem legalábbis úgy értelmezhető), h esetleg szexkapcsolat kialakulhatna, de komolyabbat nem tervez (mostanság).
2018. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jol tetted, később ez csak jobban fájna. Adj magadnak pár hetet, hogy túl tudj lépni rajta. Hidd el, jobb neked nélküle.
2018. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából nem szexpartnert keresett, mert együtt is aludtunk, nem volt szex, de akart találkozni ennek ellenére is. Javasolt programokat, mozi, kirándulás, csak azt mondta, komolyabb elköteleződésre nem képes, mert eléggé kiégett a csalódástól. Nagyon sajnálom, hogy így alakult vele.
2018. júl. 16. 10:12
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
A "mostani" helyzetet nézzük, akkor talán jól tetted, de azt nem tudom, hogy eszedbe jutott- e, hogyha esetleg összejöttél volna vele, és együtt maradtok évekig ,lehet hogy teljesen megváltozott volna a véleménye...
2018. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy mondani szokták, a puding próbája az evés, te bele sem nyaltál mert beijedtel, hogy jaj mi lesz a jövőben.

Így most se pasi, sem jó szex, sem semmi csak önmarcangolás, álmodozás, bizonytalanság és rossz közérzet. Szerintem ez sem kevésbé rosszabb mint az, ha megpróbáltad volna, de te tudod.

Nem szoktam olyan lányok sebeit nyalogatni aki nagyrészt magának okozta őket.

Nem kellett a pasi akkor nem kellett. Most már úgysem tudhatja innen sem senki, hogy mi lett volna, ha...

2018. júl. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszer nem jött öszze neki valakivel, szóval otthagyod? wat?
2018. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott, persze, hogy lehet, hogy megváltozna a véleménye. De az is, hogy nem, és elpazarlok éveket az életemből, aztán csak a fájdalom marad. És elég határozottnak tűnt abban, hogy ő nem akar elköteleződést, házasságot, gyereket.

Utolsó: Ő döntött úgy, hogy nem akar elköteleződést, mert egyszer nem jött össze neki az együtt élés egy lánnyal.

2018. júl. 16. 12:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én büszke vagyok rád, hogy az eszedre tudtál hallgatni. Sajnálom a fájdalmadat, de vagy most fáj vagy később, de akkor sokkal jobban. Ritka az olyan nő, aki nem hagyja magát ide-oda sodródni a vágyai miatt. Sok szerencsét kívánok neked!
2018. júl. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ej Jaguár, más kérdésnél ugyanilyen vehemenciával osztod ki a reménykedő és csalódó nőt, hogy mégis mire számított, a fickó előre megmondta, hogy ebből nem lesz család. Neked úgy látszik semmi nem jó, csak kötözködni lehessen.
2018. júl. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

#9

Nem egészen. Csak én tudom, hogy a férfiak szava sem szentírás legyen akármilyen makacs is benne.

Ha olyan a nő akiért megéri neki elköteleződni akkor el fog. Csak ehhez egy olyan nő kell akinél tényleg azt érzi, hogy akarja. Onnantól fogva makacssag és józan ész felülírva.

Itt is a kérdezőn múlt minden. Válogat, válogat, senki sem jó, de aztán jön olyan aki mégis mindenben megfelel és még csak meg sem próbálja. Hogy miért? Mert fél attól, hogy öt év múlva mi lesz... Ennyi erővel akkor senkinek nem kell semmit csinálnia, akkor nem sérül. Szóval aki amiatt szenved és nyavalyog amihez az ő döntése vezetett, kívülálló okok pedig nem az ne nyavalyogjon már.

Jah és ez nem kotozkodes, hanem nyers velemnyilvanitas cukormaz nélkül.

2018. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!