Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek? 26éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? 26éves vagyok, ffi. Hol találhatnék normális, rendes csajt?

Figyelt kérdés
nemkell több narkós ku*va amilyenekkel tele az összes disco. (azért nem egy szentfazékot akarok.)
2010. jún. 18. 15:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Érdekes, jó látni, hogy valakiben megfogalmazódnak ilyen igények :)

Tanácsot sajnos adni nemtudok, járj társaságba, nyilvános helyekre, akármikre...

de szerintem diszkóban is lehet ismerkedni, csak tudnikell szelektálni, aki hajnali kettőkor sem tajtrészeg azzal lehet hogy lehet valamit kezdeni... érted :D

2010. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Hát nem tom... Szerintem is a diszkó jó hely lehetne... Vagy csináld azt amit én is hogy: Felveszel msn-re lányokat, és ha sikerül velük összejönni akk jöhet a tali...


19/F

2010. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Például: távolsági busz (már ha utazol sokat), vagy könyvtár.
2010. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
jelenleg mégnehezebb helyzetben vagyok ugyanis eltört a lábom a napokban. olyan hely nemigen van ahova eljutok igyis. meg melyik csajnak is jutna eszébe egy rokkanttal összejönni. diszkóba megse probálok ismerkedni. még sosem volt értelme. csak könnyüvérüek. és azért gáz amikor egy csaj használ ki. hogy bocs de csak 1 éjszakára gondoltam... de gondolom nekem is sikerülhet normális párt találnom.
2010. jún. 18. 16:50
 5/24 anonim ***** válasza:
itt:)
2010. jún. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Keress a fiatalabak közt, ottt tuti találsz és ha, valamennyire jó anyagi helyzetben vagy, értsd legalább egy autód van, akkor egy jó idöre be vagy biztosítva. A fiatal lányok 80%-nak, csak a külsöségek kellenek.
2010. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
pont ez a baj! ne a kocsim miatt legyen velem. meg ne a pénzemért. neazért mert jol megd*gom. hanem mert rendes, kedves, vicces....vagyok. miattam. ne javakért!
2010. jún. 18. 18:37
 8/24 anonim ***** válasza:

Társkeresőt nem próbáltál még? Megpróbálhatnád addig is, míg helyrejön a lábad olyan szinten, hogy biztonsággal és jó érzéssel elhagyhasd a lakást. Aztán mire felgyógyulsz, talán már el is jutsz olyan szintre valakivel, hogy szeretnétek egymással találkozni:). Például randihely.hu, vagy szívküldi. Én mindkét helyen megismerkedtem normális gondolkodású emberekkel. Bár igaz, én lány vagyok:).


Akárhogy is, de sok sikert! Mindenki találhat normális társat magának.

2010. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást. jólesett.
2010. jún. 18. 20:11
 10/24 anonim ***** válasza:

Hány éves csajszit gondoltál?

Tiszta ritka az ilyen pasi,aki így gondolja... mint te írtad.. :) 16/L

2010. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!