Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek? 26éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? 26éves vagyok, ffi. Hol találhatnék normális, rendes csajt?

Figyelt kérdés
nemkell több narkós ku*va amilyenekkel tele az összes disco. (azért nem egy szentfazékot akarok.)
2010. jún. 18. 15:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
17-24 között.. kb.
2010. jún. 19. 08:00
 12/24 anonim ***** válasza:
elmész egyetemre/főiskolára, aztán a melóhelyeddel kapcsolatos szituációkban csajozol. Ennyi
2010. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Attól, hogy eltört a lábad, még nem vagy rokkant, gondolom meg fog gyógyulni, szóval nem hinném, hogy egy lány emiatt nem jönne össze veled. A discóról annyit, hogy én is szoktam ilyen helyekre járni és nem vagyok sem drogos, sem könnyűvérű és sosem volt egyéjszakás kalandom. A könyvtár tényleg jó ötlet, én mindig várom, hogy leszólít valaki, de hát olyan bénák a pasik...A társkeresőt szerintem csak végső kétségbeesésedben próbáld ki, csak ha normálisan végképp nem sikerül senkivel összeismerkedni. 19/L
2010. jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok beképzelt, de én normális nő vagyok. Nem cigizek, nem iszok alkoholt, nem jönnek be az egyéjszakás kalandok, hűséges is vagyok. :) De gondolom fényév távolságra vagy... L/19
2010. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben járok mint te, meg még szerintem egy páran. én 23 vagyok, mondjuk nincs kocsim, még:) hasonló lányt keresek, mondjuk el tudnám viselni ha azért akarna velem lenni mert jó a szex, de azért mást is szeressen bennem. Tényleg az van , hogy járj el, baráti körödben is nézelődhetsz, ha nagyon kifogytál a lehetőségekből, tucatnyi társkereső weboldalt találsz, ahova csak fel kell tenned egy kis infót magadról meg egy jól sikerült képet, és előbb utóbb biztos lesz jelentkező. A nagymenők , meg akik azt hiszik hú de vagányok és azt mondják, "jajj nem a neten kell ismerkedni... " csak kamuznak szinte mind (legalábbis az én ismerettségi körömben), mindegyik fent van jó néhány helyen.. Nem szégyen az sem. Lesz jó néhány olyan aki nem jön majd be tutira, de lesz köztük normális is. Én találtam.
2010. jún. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Discoba semmiképpen ne ismerkedj.. Én se tenném be oda a lábamat.. Én inkább rock koncerteken tombolok.. Fura de több normális rock kedvelő van mint discos :S Itt a nyár.. Ismerkedj strandon,usziban,koncerteken,kávézókban...stb. :] 16/L
2010. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
disco kizárva..de pl morrisons2ben vannak sztem normális csajok akár 30 éveset is találhatsz és nem azok a ribancfélék de csinosnak csinosak és sokan pasi nélkül jönnek :) ameddig a lábad leköt ismerkedj itt látom már van jelentkezö :P v társkereső :)
2010. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
lúzer vagy
2010. jún. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
te meg egy szarfejü majom. nézz egy kicsit tükörbe te szerencsétlen
2010. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Labad miatt egyelore a net marad. (Na jo, esetleg a noverkek meg az orvosi rendelo varoja.)


Utana a "normalisabb" helyeket ajanlom, bar ez elegge izlesfuggo. Talan neptancos helyeken kevesebb a diszkos drogos ribi.

De elmehetsz latin tancot tanulni. Szoktak tartani nyilt napot, ahol jol lehet ismerkedni, es kifejezetten elonyos a fiu-lany arany (szoval meg valogatni is tudsz). Azt mar meg sem emlitem, hogy jo ha a tanciskola kozeleben laksz, mert egy tango mar siman befer az elojatek kategoriaba..

(Hogy hasznos-e az a tanctudas, ami mellesleg radragad, az mas kerdes, valoszinuleg igen.)

2010. jún. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!