Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van ilyen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ilyen, hogy az embernek egész egyszerűen nincs ideje párkapcsolatra, vagy ez csak egy kifogás?

Figyelt kérdés
20-as éveim közepén járó férfi vagyok. Elég sok mindennel lefoglalom magam, szeretek jókat enni, utazgatni, síelni, szórakozni. 2 diplomát már lenyomtam. Van egy laza kis melóm, amivel párhuzamosan gyakorlatilag simán menne egy másik is, jelentkeztem is egy multihoz, föl is vettek, augusztustól a kettőt egyszerre fogom tolni. Emellett vannak részvényeim baráti vállalkozásokban, elég sok lábon élek, de mivel elég nagyok a vágyaim is, így ezeknek a kielégítéséhez nem is árt, ha minél több bevételi forrásom van. A szabadpiaci kapitalizmusban hiszek, mindenki olyan színvonalon él, amilyet megteremt magának, nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Na de a lényeg, hogy amiből viszont nincsen túl sok nekem,az az idő, ezért is szoktam erre hivatkozni, amikor azzal nyaggatnak, h miért nincs komoly kapcsolatom, én úgy érzem, h tényleg ezért nincs, de többek szerint ez csak kifogás, amit magamnak se vallok be. Abban mondjuk van igazság, h mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Mondjuk alapvetően jól elvagyok, szinte mindig van 1-2 lány, akivel összejárok ilyen 'barátság extrákkal' szinten. Komoly kapcsolatnak csak akkor látnám értelmét, ha tényleg nagyon odáig lennék valakiért és ő is értem, de ebben még nem volt szerencsém, akibe bele voltam zúgva, az nem viszonozta.
2018. júl. 20. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás. Az embernek arra van ideje amire szakít és csinál rá. Egy kapcsolathoz nem kell napi 0-24 együtt lenni.
2018. júl. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően tetszik a felfogásod, csak nehogy a végére majd egy kiégett vén szivar legyél, aki már csak pénzért kap nőt.
2018. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Megértem hogy nincs időd. Annyira rohansz, hogy esélyed sincs mélyebben megismerni valakit, hogy belé szeres...


Egyenlőre ez talán nem baj.

2018. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás,mert amire akarod lesz időd,és nem kell null 24 ben egymásba fulladni, de akinek nincs rám heti egy perce se, csak kb egy numerára szán rám mig kielégitem,v az elöl is menekül, azzal én szakitok,hülye ugyanis nem vagyok..
2018. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Soha nem jönnék össze olyannal, akinek nem én kellek, hanem a pénzem.
2018. júl. 20. 22:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez csak arra az emberre vonatkozik akinek ezt mondják. 😊
2018. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igaz, hogy az embernek arra van ideje, amit tényleg akar. Neked ez most nem annyira fontos, miért lenne ez baj? Miért tennél úgy, mintha más lenne a prioritásod? Tudod, hogy hányadán állsz magaddal, ez így korrekt.

Ha majd megvesznék azért, hogy legyen valakim, akkor én is biztos tennék érte, de amíg nem érzem ennek szükségét, addig miért stresszeljem magamat feleslegesen? Szeretem az életemet és nem érdekel, hogy mások szerint mit kellene csinálnom...

2018. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Fäszság. Nettó fäszság.


Vegyünk egy embert, aki egyetemista, dolgozik, sportol és akar egy kapcsolatot is. Kicseszett zsúfolt az élete, de valami csoda folytán megismer egy embert, akit akar. Nem szimpi, nem bejön, akarja és pont:


-Edzeni akár együtt is lehet, de át lehet rakni az edzést reggelre. Futottam már én is hajnalban, mert tudtam, hogy este randim van és nem engedek semmiből.

-Reggelizni, ebédelni, vacsorázni is (kinek mi)

-Rá lehet kérdezni, mikor hazafelé mész, vagy a városban vagy valamit elintézni hogy ott-e a környéken a másik és elkísérne-e/összefutna-e veled pár percre, addig is együtt vagytok.

-Lehet idővel együtt aludni is

-Az üres tevékenységek közben (utazás, főzés, stb) simán lehet beszélgetni (akár skypeon is) és meló/tanulás közben is van félóránként az embernek általában 1-2 perce minimum írni a másiknak, de simán lehet csoportosítani az ilyesmit úgy, hogy gyere át, igaz, hogy kaját csinálok, rendet rakok, mosok, de most érek rá

-A legtöbbször az ember nem zuhan az ágyba, hanem elalvás előtt 1-2 órával befejezi a dolgát. Hányszor volt, hogy ilyenkor találkoztam az exemmel 1-2 órára, akár úgy is, hogy mondtam neki, hogy éjfélkor alvás, 7-kor kelek, aludjunk együtt.

-Szerintem egy légtérben lenni is elég olykor. Sokszor tanultunk együtt exemmel pl.

-Akinek bäszni, bulizni, facebookozni és gyakorizni van ideje, annak egy kapcsolatra is van ideje.


Ha valakivel TÉNYLEG összeilletek, ezt össze tudjátok hozni. És nem csesztet egész délutános programokkal, illetve kellően spontán ahhoz, hogy leszervezzetek egy gyors találkozót, egy nem szokványos randit, vagy megértse, mikor van épp időd. Nem sokáig kellett nekem sem kihúznom ilyen időspórolós módszerekkel, de akartam azt a srácot, ergo megmozgattam minden követ, hogy ő is legyen, de az életem se csússzon ki a medréből, beleértve a hobbijaimat is. Aztán kibírtuk és sokáig egész szépen mentek a dolgok. Nem emiatt lett vége.

2018. júl. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fogalmazásod alapján nem jössz be,pedig hasonlóan gondolkozok.Kissé egoista vagy,nem az idővel van gond.
2018. júl. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, tudom, ebben az országban ha valaki egy picit sikeres, egészséges önbizalma van, akkor már csak egoista lehet.
2018. júl. 21. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!