Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan hivjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan hivjam el randira?

Figyelt kérdés
Adott egy 40eves ferfi aki nekem nagyon bejon. Tobbszor szoktunk beszelni flortolni bokolni is szokott. Nemtudom neki bejovok e igy nem tudom hogyan tudnek fele kozeledni. Szerintetek gaz lenne nekem elhivni ot mondjuk egy kavera? Vagy az a ferfiak dolga? Legyszi kort es nemet is irjatok az otleteitek melle:)
2018. júl. 23. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy. Ha eddig nem jutottatok tul ezen, ez csak ilyen kis dolog, amibe nem feltetlen kell tobbet latni. Lehet csalados, vagy van valakije, esetleg fiatal vagy neki (bar, nem irtad a korod), vagy mindenkivel ilyen.
2018. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg rákérdezhetnél hogy van e veled kedve kávézni/ebédelni. Azonnal kiderül hogy csak poénnak szánta e.

31/n

2018. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jól jegyezd meg,ha egy férfi akar valamit tőled, kezdeményez. Nincs annyira félős pasi. Ezt csak a nők mesélik be maguknak,az akarat legyőzné a félelmét.


Ha ismer, lenne lehetősége mégsem hív el randira, nehogy te hívd el.


Maximum,amikor bókol tegyél megjegyzést,hogy ő is milyen jól néz ki,maximum. Ebből lejön neki,hogy elhívhat,ha akar... Legyen büszkeséged,könnyű préda vagy ,azt pedig nem szeretik.

2018. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet maradi vagyok,de randira egy pasinak kell meghívni a lányt,pasi kezdeményezzen.....én sosem mentem oda pasihoz,mindig ők jöttek ha akartak valamit. Mondjuk én màr házas vagyok,szóval nekem ez már ősrégen volt. :)

35/N

2018. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!