Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, csajok! Mi erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, csajok! Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy-két évben ismerkedtem, randizgattam, 2-3 lánnyal, de valahogy sosem lett belőle semmi, még szex se. Elgondolkodtam rajta, hogy megrekedtem egy bizonyos gyerekes szinten, és talán az én koromban ettől kicsit több kell. Szóval nálam az ismerkedés az úgy néz ki kb, hogy elkezdünk beszélgetni, randi, csók, mondjuk a másodikon, aztán ha esetleg összejönnénk akkor szex. Viszont ismerkedés alatt nem szoktam a lánynak felhoznia szexet, célozgatni rá, stb. Kerülöm a témát. Ennek több oka van, egyrészt kicsit önbizalomhiányos vagyok, illetve volt egy kamaszkori traumám. Talán ez nem normális a mai világban, amikor sokan az első randin már dugnak. Kérdésem, hogy nektek mi számít normálisnak ezen a téren?


Csajok! Mikor kezdjen el a pasi célozgatnia szexre, mennyi ismerkedés után és hogyan?


Pasik! Ti hogyan mikor szoktatok a sima-beszélgetős ismerkedés után átváltani a szex témára, és hogyan?


A szex témát itt úgy értem, hogy pl a lány tudtára adni, hogy mondjuk nagyon bejön a popsija, vagy a mellei, esetleg csak hogy simán lefeküdnétek vele?


Köszönöm a válaszokat!


29F



2018. júl. 24. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
"Simán lefeküdnétek vele", ilyent el ne kezdj mondani, mert jön a beidegződés a nők részéről, hogy na ennek is csak szexre kellek. Szerintem ha már eljutsz az első randiig és úgy tűnik, hogy lesz folytatása. Akkor már szerintem fel lehet hozni témákat a szex terén is, de azért nem ilyent, hogy dugnálak... hanem pl milyen a szexuális élete, mit szeret a szexben, ilyesmik. Mert ha a nő akar folytatást, az annak a jele, hogy bejössz neki mint ember.
2018. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális tempó amit leírtál, de mindenki más. Tetszett már meg pasi úgy hogy első beszélgetésben átdumáltuk a szexismereteinket, aztán lazítottunk egy kicsit a témán, de volt olyan is akivel hónapokig randiztam mire szex is volt. Bármelyik indulásból bármi lehet. Vagy egyikből sem semmi.
2018. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez változó, volt akivel már első randin csókolóztam, volt akivel meg 3-dikon se hoztam szóba semmit. Általában a lánytól függ, hogy milyen személyiség, illetve, h mit vált ki belőlem. Én ha nagyon erős vonzalmat érzek egy lány iránt, akkor még azon a randin minimum lesmárolom, ha ezt nem váltja ki belőlem elsőre, akkor adok még pár esélyt a dolognak, aztán ha több randi után se érzek semmi különöset, akkor inkább hagyom az egészet. Nincs általános érvényű szabály, hogy mikor 'kell" ezt vagy azt csinálni, akkor csináld, amikor te úgy érzed, hogy ezt szeretnéd!
2018. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!