Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan folytassam, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam, mi a helyes? Nagyon félek attól hogy elijesztem magamtól.

Figyelt kérdés
Szóval hónap elején ismertem meg, azóta találkozgatunk három napnál többet nem bírunk ki. Olyan nincs is hogy ne beszéljünk egymással egy napig. Elkezdtem kötődni hozzá, minél jobban megismerem annál inkább vonzódom. De nagyon félek hogy elrontom a dolgokat. Adok burkoltan jeleket és kapok is vissza, csak reménykedem abban hogy érzi hogy különleges számomra és mással nem úgy kommunikálok mint vele. Próbálom vele éreztetni hogy érdekel engem és szívesenbtartoznék hozzá, néha olyan mintha értené is a jeleket. Mintha még bátorítana is. Eléggé önbizalomhiányos vagyok, nem akarom letámadni sem de nem bírom ki hogy időről időre ne jelezzem neki hogy fontos számomra és nem csak barátkozni szeretnék. Élőben sokkal könnyebben megy minden de sokszor bajban vagyok mit is írjak neki... pedig mindig elhatározom hogy felbátorodom de félek. Valaki tanácsot esetleg? Tudom kissé zavaros, bocsánat. 26/L
2018. júl. 25. 16:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tipp hogyan valljam be mit is jelent számomra? Zenével sem merem hátha mellényúlok
2018. júl. 25. 16:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd ha tetszel neki te is, akkor nyugodtan fekezd ki az érzéseidet. Persze ne azzal, hogy letámadod. De mond el neki, hogy tetszik és akár komolyabbra is vehetnétek a dolgot mint barátság. Ha visszautasít az kellemetlen ez igaz, de akkor legalább tudod mi a szitu. Ha tetszel neki akkor nyert ügyed van. De várogatni felesleges. Ha nem akar többet tőled akkor meg feleslegesen éled bele magad. Mit tom én. Hívd el valahová és séta közben fogd meg a kezét. Ha elhúzza az nyílván való mit jelent, meg az is ha nem....
2018. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Találkozgattok, de nem egyértelmű, mit éreztek egymás iránt? Ezek szerint mindketten dilisek vagytok. Kellene beszélgetni a randi alatt.
2018. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen... mindketten egyformán dilisek vagyunk azt hiszem. Csak neki nagyon jól áll!
2018. júl. 25. 16:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Az írásodból úgy érzem mindketten tapasztalatlanok vagyok ilyen téren. Ez egyáltalán nem baj. Lehet ő sem akar rohanni, nehogy azt hidd, hogy le akarna tamadni és csak "arra" kellenél neki. Öleld át, fogd meg a kezét, batorítsd a csókra. Szurkolok nektek!
2018. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, hanem engedd, hogy minden úgy történjen, ahogy kell:) Semmit ne sürgess, hanem ennek az időszaknak minden pillanatát éld meg:)
2018. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!