Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randizhatnál bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randizhatnál bármilyen nemzetiségű emberrel, kivel tennéd?

Figyelt kérdés
Bárki irhat. Arra is kíváncsi vagyok, hogy miért pont olyan nemzetiségűvel.El tudnád képzelni, hogy akár komolyra forduljon vele a dolog vagy csak a kíváncsiság hajt?

2018. júl. 27. 15:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Szeretem a hazait, így mindig csak magyar férfiakkal ismerkedtem és alakítottam ki kapcsolatot.
2018. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
Cigánnyal.
2018. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

1,

Nem is érdekelt, hogy pl egy francia sráccal vagy akárkivel milyen lehet?

2018. júl. 27. 15:06
 4/25 A kérdező kommentje:

2,


Miért?


Irjatok már légyszi okot is... Pl a kultúra érdekel, vonz a személyiségük, habitusuk, stb stb...

2018. júl. 27. 15:07
 5/25 próbálokkedveslenni ***** válasza:
90%

Amennyiben kötelező mást mondani, akkor valamilyen ázsiai nő.

Egyébként +1 a magyarra.

2018. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%
Tetszenek a ciganylanyok. Es kivancsi vagyok milyenek pl parkapcsolatban. Hogy teljesednek ki, hogy kepesek-e lemenni melyre, feltarni a titkukat, oszinten, erzelmesen. Vagy csak a giccs van naluk. Erre lennek kivancsi.
2018. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

1-es vagyok. Nem, soha nem érdekelt, hogy milyen lehet más nemzetiségű ember, mert totálisan hidegen hagynak.

Ja, nem. A négerektől és a kínaiaktól irtózom. Nem tehetek róla, egyszerűen ellenszenvet váltanak ki belőlem.

2018. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

5,


Nem kötelező persze, irhatja bárki a magyart is.

Mindez puszta kíváncsiság, hogy pl te azért randiznál valami ázsiai nővel, mert szépnek találod őket vagy más miatt?

2018. júl. 27. 15:10
 9/25 A kérdező kommentje:
Na, 6-os tökjól kifejtette. Igen, igy érdekelne...👌🏻
2018. júl. 27. 15:12
 10/25 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöldet nyomtam, szóval nem tudom ki húzza le a válaszokat... Nem is erről szólna ez. Mindenki azt ír, amit szeretne, ne menjünk bele egyéb ítélkezésbe. Köszi!
2018. júl. 27. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!