Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randizhatnál bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randizhatnál bármilyen nemzetiségű emberrel, kivel tennéd?

Figyelt kérdés
Bárki irhat. Arra is kíváncsi vagyok, hogy miért pont olyan nemzetiségűvel.El tudnád képzelni, hogy akár komolyra forduljon vele a dolog vagy csak a kíváncsiság hajt?

2018. júl. 27. 15:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ha újra szingli lennék érdekelnének a spanyol férfiak :)

Munkahelyemen találkoztam párral, kifejezetten kedvesek, aranyosak voltak, könnyen elpirultak, mert nehezen beszélték az angolt. Barátnőm Skóciában él, náluk is sok a spanyol, de hasonló tapasztalatai vannak neki is. Persze, ember és ember közt is van különbség nemzetiségen belül, de azért szívesen megismerkednék párral. Érdekel, valóban más-e a temperamentumuk, vagy csak szóbeszéd.

2018. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Fősulin làttam egy brazil férfit. Nagyon megtetszett, a szép mosolya a sportos teste a barna bőre. De ez csak rá szűkítve. Amúgy csak a magyar férfiak érdekelnek.
2018. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Afrikai nővel.

34/F

2018. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Nekem egy brazil vagy ausztrál srác

Érdekel a kultúrájuk, helyesek, és megtaníthatnának szörfözni.

2018. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Olasz fiúk. Imádok mindent, ami olasz. Az országot, a nyelvet, a kultúrát, az ételeket, mindent. És az olasz férfiak általában nagyon jól néznek ki.

Meg a spanyolok. Imádom az életvitelüket, a hozzáállásukat a dolgokhoz, meg persze a zenét és a nyelvet.

2018. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!