Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok megijedtek attól ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok megijedtek attól ha kiderül hogy a srác arab származású?

Figyelt kérdés
23 éves arab fiú vagyok és érdekelne hogy mit gondolnak a lányok az arab száramzású fiúkról.Pl ha tinderen vagy valahol elkezdtek beszélni valakivel és később kiderül hogy arab, változna valami?:)

2018. júl. 28. 13:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem változna semmi. Volt egy félig arab oszt.társam. Nagyon bírtam a srácot. :) Senki se tehet a származásáról.
2018. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én nem ijedek meg tőle, volt barátom is arab. Inkább az nyom többet a latban, hogy mennyire követi az iszlám vallást. Az exemmel emiatt sok konfliktusunk volt. Ő gyakorolja a vallást, de biztosított róla, hogy senkire nem kényszerítené rá. Aztán mikor már jól belezúgtam, közölte, hogy ja, hát úgy nincs jövőnk, ha nem válok egy ilyen csadoros alamuszi nyuszivá, aki egy alomnyi gyereket szül, és ebből áll majd az élete.


Egyébként külsőre nekem kifejezetten tetszenek az arabok. Szóval nem változtatna semmit, amennyiben a gondolkodásmódja "európai".

2018. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A gondolkodásmódjuk nagyon távol áll tőlem. Badoon írtak többször is, de velük el se kezdtem beszélgetni, nem láttam értelmét. Úgyhogy igen, van akinél hátrány.
2018. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Migráncs.
2018. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Általában kifejezetten tetszenek, sötét haj, szem, bőr, karakteres arc. Viszont hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tartanék a kultúra és a vallás okozta különbségek miatt az ismerkedéstől. Nem utasítanám el, de óvatosabb lennék.
2018. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha nem vallasos vagy itt nott fel, esetleg felig magyar, akkor nem zavarna szimplan a szarmazas. Onmagaban a vallassal sincs problemam, ha arrol szolna, amirol kellene. Vallasos katolikussal se szeretnek jarni, muszlimmal se, reformatussal se. Nem a hittel van problemam, de ezt nagyon hosszu lenne most kifejteni. Lenyeg a lenyeg, szarmazas alapjan nem itelek el senkit. Sok a helyes arab pasi amugy. Foleg a felverek, a nagyon kulonbozo genekbol mindig nagyon szep gyerekek szuletnek.
2018. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a kerdes, hogy mennyire tartod a vallasodat (felteve hogy muszlim vagy) es milyen terveid vannak a jovore nezve (azaz itt kepzeled el az eletedet, vagy egy arab orszagban), illetve mennyire hordozod a hagyomanyokat.
2018. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Egyébként én sem vagyok vallásos, és nagyon utálom amikor valaki megpróbál kényszeríteni akár muszlim akár más vallású. Csak az érdekelt hogy mi az első benyomás amikor találkoztok olyan emberrel :D
2018. júl. 28. 14:48
 9/20 anonim ***** válasza:
8%

Nem minden arab muszlim, ti idióták. Libanon rémlik? Ba’athizmus, amit egy ortodox arab férfi talált ki?

Amúgy az itteni feminácik kifejezetten szeretik az arabokat, négereket, meg hasonlókat. Őket nem zavarja annyira, hogy szőrösek és kövérek 👹👹👹

2018. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

#9

A te "kultúráddal" nagyobb problémák vannak, mint a legfanatikusabb arabéval.

2018. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!