Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srác az internetről. Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srác az internetről. Vajon komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Úgy kb egy éve jelölt be a fiú (arab) én visszajelöltem - bár nem tudom miért - és rám írt. Beszélgetni kezdtünk, ismerkedni, semmi különös, aztán leesett nekem hogy többet érez - elvileg - mert folyamatosan akart rólam képet, hogy lásson meg minden - gondolom azértogy biztos tudja nem vagyok fake. Hát nem sokszor, de küldtem képet magamról - utálok képet csinálni, meg azért jobb vigyázni ugye... Ő tuti hogy igazi, csomó képe van, látszik hogy nem fake. De igazából tetszik a gyerek, csak nem bízok meg benne annyira, mert annyi mindent hall az ember, és én nem akarok a rosszul elsült történetek egyik példája lenni. Soha nem írtam neki hogy szeretem, pedig ő mindig írja - mert hogy is írnám mikor még életünkben nem találkoztunk - és folyamatosan szinte bunkó vagyok vele, mert van hogy vissza se írok neki - de mindezt csak azért hogy teszteljem - de ő mégis mindig ír nekem meg hogy szeret meghogy hiányzom meg ilyeneket mond. Aztán egyszer kicsit perverz hangulatomban voltam és a szexre terelődött a téma... és konkrétan netszexeltünk vagy hogy kell ezt mondani :D vonzódok hozzá, de ő arab, én meg magyar, nem is ismerem igazából, de ő mégis nem egyszer megkérdezte már, hogyha találkoznék egy fiúval az országomban és tetszenénk egymásnak, akkor "elhagynám-e" őt. Nem tudom mit higgyek róla. Lehetnek valósak az érzései? Teljesen normálisnak tűnik, főiskolára jár (képek is vannak)csak kicsit nagyon tapad. Vagy mondjuk csak a szerveimet akarja hogy aztán eladja? XD Még mielőtt valaki letámadna, én két lábbal állok a földön, ezért sem engedek neki... Tanács, esetleg valami észrevétel? Fogalmam sincs hogy mit gondoljak róla, hisz konkrétan én vagyok az aki elzárkózik előle, de ugye mint írtam, nem véletlen. Szerintetek van alapja?

Bocsánat hogy hosszú lett, de muszáj volt leírnom hogy lássátok a helyzetet, talán így is kimaradt jó pár dolog. Csak a normálisan megfogalmazott válaszokat várom :)



2014. dec. 6. 17:08
1 2 3
 1/24 Mellékhelység ***** válasza:
Nem olvastam végig, de az első pár sor alapján csak annyit hogy azért kellesz neki hogy bejöhessen az országba.
2014. dec. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 To7ka ***** válasza:
Végigolvastam, de én is így gondolom!
2014. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes dolog.Szerintem nincs alapja a felelmednek.Persze erdemes ovatosnak lenni de szerintem ezek utan teljesen valos es komoly a dolog.
2014. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús... Sose ismerkednék ilyen távolságú lánnyal...
2014. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
Az arab férfiak olyanok mint a romak,ott a nőnek kussolnia kell,mert a férfi parancsol,erre vagysz???
2014. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
tudom ez most naivan hangzik de nem tűnik olyannak, de tényleg nem vágyom arra hogy parancsolgassanak nekem. és inkább úgy vettem ki a beszélgetéseinkből hogy én menjek ki, nem pedig ő ide... bár ez teljesen felejtős a részemről, és köszönöm a válaszokat
2014. dec. 6. 17:24
 7/24 anonim ***** válasza:
Szia. Voltam hasonló helyzetben kb 1 éve de mivel a srác tényleg nagyon akart valami komolyabbat(legalábbis ezt állította) én meg nem mertem volna bemutatni otthon vagy ilyesmi XD vége lett a dolognak. A srác algériai volt de francia állampolgársága is volt,Párizsban tanult és utólag ott is dolgozott(képekkel alátámasztva, még az ismerőseinek is utánnanéztem:D ) tehát nem eu-s jogokat akart :) A te esetedben aggasztó az,hogy kérte menj ki mert ugye az ő kulturájuk telyesen más és a nőket is másképp kezelik.Olyat is hallottam,hogy az arabok könnyűvérünek tartják az európai(és nem csak) nőket mert ugye másként öltözködnek,flörtölnek a pasikkal stb. szóval lehet,hogy csak egy kis erotikus kalandra vágyik egy európai csajjal :) Persze az is lehet,hogy komolyan gondolja(legyünk kicsit romantikusak).
2014. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Komolyan, bizony, de nem azért, mert kifejezetten téged akarna. Bármilyen európai lány jó lenne neki.
2014. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az arabok így csajoznak, ők minden nőbe a megismerkedés pillanatától kezdve halálosan szerelmesek. Ez duma, de az európai lányok nem ehhez vannak szokva, és képesek ezt olyan komolyan venni, mintha egy helyi fiú vallana szerelmet.
2014. dec. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Szóval ez azt jelenti hogy ne is foglalkozzak vele?
2014. dec. 8. 04:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!