Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a legjobb taktika,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb taktika, hogy elhívjam a lányt a vonatról randira?

Figyelt kérdés

Nem rég feltűnt, hogy a reggeli vonaton mindig fent ül egy álomszép lány, szinte mindig ugyan azon a helyen, így mindig tudom reggel, hogy látni fogom. Na most a helyzet nehéz,mert a vonat általában tömve van, nem tudok mellé ülni, és, ha igen, akkor is körülvesz a tömeg, amit rühellek. A lánnyal egyáltalán nem félnék szóba elegyedni, de az baromira zavar, hogy közben a számban állnak/ülnek az emberek. Azt találtam ki hát, hogy írok egy szellemes verset, tök romantikusan összegöngyöltem, átkötöttem egy szalaggal (benne az elérhetőségemmel), szerintem baromi jól néz ki a verset mindjárt beírom kommentbe. Megjegyzem nem volt könnyű egy vadidegen lánynak verset írni, akiről semmit nem tudok. Ha a verset adom neki oda, az kétféleképpen történhet: valahogy eljutok hozzá és szótlanul, mosolyogva átnyújtom, vagy lefelé a metrófele a mozgólépcsőn szólok neki, hogy ezt elejtetted, aztán onnantól nem nehéz. Csakhogy nekem egyik se tetszik, mert mikor rohan a metróért, szintén a cseszett nagy tömegben, akkor valahogy ezt sem érzem jónak,kapkodós az egész, állandóan az lenne bennem ,hogy jajj ne tartsam fel, jajj siessek stb. Se azt, hogy, ha úgy adom át a vonaton, hogy az emberek miatt nem tudunk beszélgetni, csak mint egy gyáva romantikus kuka odadobom neki az elérhetőségemmel, azt hiszem tuti nem keresne... :D

Inkább arra gondolnék, hogy megvárom míg szabad hely lesz mellette egyik reggel, és akkor szólítom le, de a tömeg akkor is zavarni fog, de legalább ott lesz 15 perc, amíg ülünk és nem siet senki sehova.... Ötletek, tanácsok? :D


2018. aug. 2. 11:08
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

A versem:


A szépséges göndör hajú lánynak


Gyönyörű szép göndör hajad,

Nálad szebb lány nem is akad.

Álomszép szemeid és az ajkad,

Mindig szép ruha van rajtad.


Megláttalak egy reggel,

S most eljöttem e verssel.

Örülök, hogy ismét látlak,

A MÁV adhatna minket egymásnak.


Nem szokás már verssel udvarolni,

De így könnyebb szépséged eldalolni.

Elhívnálak egy romantikusabb helyre,

Ha esetleg tetszik kiskegyednek verse.


És persze ha nincsen barátod,

Ez esetben lehetnék a sajátod.

Már csak egy kérdés maradt hátra,

Eljönnél-e velem egy találkára?

2018. aug. 2. 11:10
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Én írnék neki egy levelet ami nem nyálas, érzelgős a számommal.
2018. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Ez a vers gagyi, nem kell körítés.
2018. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Aranyos😀, de ha van tényleg 15 perced arra, hogy kommunikálj vele, akkor mindezt előzze meg szerintem egy kis szóbeli kontaktus is...
2018. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
hát igen, a szóbeli kontaktus nagyon fontos volna, én is ezt szeretném. a vers meg szerintem nem nyálas, semmi ömlengés nincs benne szerintem. Manapság mindenki ennyit mondd rá, mert nem divat, holott ismerek pár lányt, aki odalenne egy ilyenért.
2018. aug. 2. 11:14
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha szerinted olyan szuper ez a vers, akkor minek tetted fel a kérdést?
2018. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek veled, remélem a helyén tudod kezelni.


A vers nagyon gyenge, a taktikád pedig azt sugallja, hogy mimóza vagy, szerintem nem fog működni.A tömeget nem érdekli, hogy mit csinálsz, ha ez megnyugtat.


Először azt kellene felmérned, hogy a lányt érdekled-e egyáltalán.Köszöntél már neki valaha?Mert ha érdekled, akkor úgy fog helyezkedni, hogy tudjatok beszélgetni.

2018. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy szuper, és nem a vers volt a kérdés lényege, hanem, hogy, ha nem tudom leszólítani, akkor ciki e egy levelet,verset bármit csak úgy odaadni neki, illetve, hogy van-e értelme? Én úgy látom,hogy inkább személyesen kéne leszólítsam, és inkább várnom kéne a lehetőségre, hogy mellé tudjak ülni, minthogy valahol útközben a vonat és a metró között elkapjam és odaadjam neki. Erre irányult a kérdés, hogy ti ezt hogy látjátok.
2018. aug. 2. 11:19
 9/25 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az őszinte választ. Akkor hagyom a verset a francba, mert én is úgy gondolom, hogy nem jó ez így.
2018. aug. 2. 11:20
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vennék komolyan egy olyan pasast, aki cetliken üzengetne nekem. Szerintem sokkal jobb megoldás, hogyha a tömeg ellenére odamész hozzá és szemtől szemben mondod el neki, hogy szimpi, szeretnél vele egy nyugodtabb helyen is találkozni.
2018. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!