Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másoknak miért olyan könnyű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak miért olyan könnyű párt találni, nekem miért nem?

Figyelt kérdés

Szép lány helyes fiú discoban megismerik egymást 1 hete ismerik egymást és már párkapcsolatba vannak csókólóznak stb. És a facebookon csak osszák a szerelmes képeiket. Van olyan volt osztálytársam aki már el van jegyezve és olyan is aki férjhez ment.



Nekem meg semmi nem jön össze, pedig csak átlagos lányoknál probálkoztam idáig.... de nulla barátnő, olyan lány persze akad aki nekem nem tetszik...


hát ördögi kör ez...



2018. aug. 4. 20:28
 1/8 anonim válasza:
Hát az.
2018. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól még mert valaki mellett ott vigyorog a másik, nem biztos hogy boldogabb mint te, sőt. Egy párkapcsolat nagyobb hullámvasút, főleg a mai világban. Lehet ha az átlagos nőkhöz nem úgy állnál mintha jobb híján nem lenne semmi, nagyobb lenne az esélyed. A kétségbeesés pedig messziről bűzlik. Csak ismerkedj határozottan, magabiztosan, egyértelműen. Légy udvarias mert az ma már nagyon ritka. Ne add fel, a szingli létnek is van nagyon szép oldala, úgy ahogy a párkapcsolatoknak is nagyon rossz oldala.
2018. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%

Rinya helyett elmehetnél sportolni, futni, úszni, jógázni akár csoportban is, és önismereti tréningen is részt vehetnél.

Valami miatt nem kellesz a lányoknak, annak pedig oka van. Jó lenne, ha felfedeznéd, hogy mi a hiba benned.

2018. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert nem is akarsz, csak vágyakozol utána. Álomképeket kergetsz.
2018. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert az értelem és az intelligencia mindent bonyolít.
2018. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Képzeld sportolok hetente eljárok kerékpározni, holnap is megyek... régebben kondiztam is, ma is látszik valamicske belőle.


Az egyik volt osztáyltársam totál izmos és neki se jön össze egyik átlagos csajjal se. Igaz szar a dumája, meg a feje is mint sp-é.



Hétköznap napi 10 órát dolgozok, kemény fizikai meló.



Volt egy fejbeli bakkancslistám, hogy mit akarok elérni 23 évesen, ha egy dolog összejött belőle sokat mondok...


Most is nézem a párom.hu-t és a sok szerencsétlen nőt ahogy kinéznek és most ha felrakom én is magamat akkor én is olyan szerencsétlen leszek.

2018. aug. 4. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:
97%

"Hétköznap napi 10 órát dolgozok, kemény fizikai meló."


És akkor hogyan is akarsz kapcsolatot, ha szinte nincs is időd rá?

Arra tudnál szakítani időt?


Akkor hol is akarsz ismerkedni? Ha a társkeresőt cinknek találod, közösségbe nem tudsz járni időhiány miatt, akkor mégis hol szeretnél? Öledbe nem fog csak úgy pottyanni. Járj el közösségekbe, találj hobbidnak megfelelő csoportot és ismerkedj ott.


Tanfolyamokon is simán lehet ismerkedni.

2018. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amíg suliba jártam akkor se jöttek össze a dolgok, igaz nem kerestem akkor párt.
2018. aug. 4. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!