Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akarhat még tőlem valamit a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat még tőlem valamit a srác?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy eleinte csak le akart fektetni. Aztán elkezdtünk találkozgatni, de persze nem hagytam neki... viszont nagyon jól elvoltunk és azt mondta szeret velem lenni. Pár hét után mégis egy buliban hulla részegen a szemem előtt vitt ki egy másik csajt, megdugta. Csúnyán összevesztünk, egy hétig nem beszéltünk. Aztán msn-en rámírt és ki akart békülni, azt mondta, hogy azzal a csajjal nincs semmi, és velem nem azért szokott lenni, hogy megdugjon, csak aznap este ő esélyesebbnek tűnt, mivel már régóta nem volt senkivel. Azt is mondta, hogy nem szeretné, ha a múltkori összeveszés megismétlődne, de ehhez olyanokat is hozzátett, hogy azt szűrtem le, nem akar már találkozni többet. Erre azt válaszolta, hogy ez nem igaz, de majd alakul ahogy kell. (Én azt mondtam nagy büszkén, hogy nem akarok már találkozni. :D )

Nekem ez kissé bonyolult... most akkor mit akarhat? :S

19/L


2010. jún. 20. 00:29
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez elég kúrós gyerek. Szerintem jobban jársz mással.
2010. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
csak dugni akar, a többi csak púder.. majd hülye lesz megmondani: igen, csak szexre kellesz utána mehetsz a pi.csába...
2010. jún. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazából én ezek után nem is gondolkodnék azon, hogy mit akarhat. Próbál a "közelembe férkőzni", aztán a szemem láttára visz ki megd*gni egy csajt??? Az sem biztos hogy ezek után haverként rá tudnék nézni! Mondjuk én eléggé allergiás vagyok az ilyen dolgokra!

Most őszintén... ha össze is jönnétek, tegyük fel normális, kulturált kapcsolat lenne közöttetek! Két hétig nem tudtok valamiért együtt lenni, akkor elmegy egy buliba, és rögtön meghúzza az első útjába kerülő lányt... Hiányzik ez neked? :S

2010. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az elején érdekes módon megmondta. Aztán vagy változott a véleménye, vagy azt hiszi most, hogy így előbb megkaphat. :D
2010. jún. 20. 00:40
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

Igen, én is nehezen szedtem rá magam, hogy egyáltalán kibéküljek vele, mert az én szememben is nagyon rossz, amit tett. De ismerem őt már régebb óta, és őszinte srác. Viszont elég ravasz is, és attl tartok, csak azért írta a fentieket, hogy így könnyebben becserkésszen.

2010. jún. 20. 00:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kedvel, de biztos, hogy egy kapcsolathoz nem elég megbízható. Inkább barátkozzatok.
2010. jún. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

3. vagyok! Szerintem ez akkor is egy elég durva húzás volt! Nem igazán érdekelne, hogy azért tette, mert régen nem volt már nővel. Csinálhatta volna a hátad mögött is, nem kellett volna a képedbe dörgölni egyrészt... Másrészt ha annyira fontos lennél neki, akkor várt volna rád! Lehet hogy megkedvelt téged, de ezek szerint talán annyira mégsem. Vagy szimplán ennyit jelent neki az egész... Ha így van, akkor gondolom egy kapcsolat is ennyit jelentene!

Haverkodj vele, azzal nincs semmi baj, egyszerűen ha többet akarna, akkor hárítsd, ne hagyd magad megdönteni ennyi. Ha valami csoda folytán még is összejönnétek, akkor igyekezz pár hónapig húzni mielőtt lefeküdnél vele. Ha azt kibírja, akkor nem csak erre kellesz neki, de gyanítom egy ilyen srác úgysem bírja ki megcsalás nélkül.

2010. jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
70%
Szerintem ne vedd olyan komolyan, hogy lefeküdt azzal a csajjal. Ha jó arc, meg kijöttök egymással, akkor lehet vmi a kapcsolatból. Ha csak lefektetni akar, és ha pár hétig esetleg hónapig nem hagyod magad, akkor majd elmegy a kedve, ha tényleg így van.
2010. jún. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha közben másokat fektet le, könnyen lehet önmegtartóztató.
2010. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja, nem jártunk, nem volt köztünk semmi komoly, úgyhogy nyugodtan megcsinálta. :S Végülis igaza van, de akkor is rosszul esett. És ahogy ismerem, szerintem még meg is fogja tenni...
2010. jún. 20. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!