Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedülálló anyaként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként hogyan ismerkedtetek meg az új párotokkal?

Figyelt kérdés
2018. aug. 10. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Hát lépten-nyomon akarnának velem ismerkedni, pedig nem vagyok egyedülűlló, csak anya. Tehát bárhol meg tudsz ismerkedni. A testbeszéded ne legyen zárt, nyitott légy, ezt sugározd. Olvass utána, hogy az milyen. Kábé csak ezen múlik. Ne légy savanyú szőlő, ne legyél elhízott, adj magadra, légy pozitív, és nem kell keresned, hanem majd csak válogatnod a sok jelentkező közül.


Arra figyelj majd oda, hogy ki az, aki csak szexet akar, és ki az, aki komolyabbat is akar. Erről is találsz rengeteg infot a neten is, interjúkat, cikkeket, hogy ezt hogy lehet, ha nem is 100%-osan, de kiszűrni.


A helyek, ahol engem lekapcsolnak: bolt, úton a boltba, óvodai öltöző, játszótér, házam előtt, buszmegálló. (És nem Budapesten, sem Debrecenben élek) Pesten ez biztos, hogy nem fog ugyan így, ilyen gyakorisággal megtörténni veled, de azért kisebb számban ott is elő fog fordulni.


Ne félj, hajrá!

2018. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

+ az időmenedzsmentnek is nézz utána, mert valamennyi időt-energiát bele kell tenned a kapcsolatba, ha akarsz valamit, anélkül nem megy és a másikat nem fogja érdekelni, ha a gyerekkel "takarózol". Ha ezekre odafigyelsz és amúgy normális vagy, akkor biztos találsz magadnak párt.

32/f

2018. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a nővérem nevében tudok beszélni.


Ő próbálkozott 1x interneten de ott nem jött össze, voltunk szórakozóhelyen is, ott majdnem összejött valami de a pasi végül úgy döntött így gyerekkel még sem szeretné, de 2 hónapi jól megvoltak.

Aztán a drága jó Tescoban ismert meg valakit, normális ember volt, de végül a gyerek problémát jelentett neki is.


Aztán volt egyszer valami okmányait intézni az egyik hivatalnál, ahol nagyon hosszú sor állt, és ott ismerkedett meg egy férfival, vele lassan 2 éve együtt vannak.


Szóval igazából bárhol lehetséges.

2018. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Társkeresőn.

Nem volt egyszerű, rengeteg hülyébe futottam bele.

3 évig voltam egyedül mire jött ő.

2018. aug. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Társkeresőn. Érdekes módon a gyerektelenek tökjól álltak hozzá a gyerekeimhez. Akinek meg volt már gyereke, nekik a sajátjuk volt a szemük fénye, pedig úgy gondoltam volna, hogy a gyerektelenek azok, akikkel nehezebb lesz a téma.
2018. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy ovosiműszer boltban dolgoztam akkor, (a szakmám nem ez, tanárnő vagyok, csak így jött össze). Bejött egy fiatalember, vérnyomásmérőt vett. Kipróbáltuk, szóba elegyedtünk, adva volt a téma, a vérnyomásos dolgok.

Aztán jött legközelebb valamiért, és a következőnél meghívott egy kávéra munkaidő után, így kezdődött.

Kislányom akkor volt kétéves.

Azóta már eltelt pár év, férj-feleség vagyunk, van egy közös kisfiunk is, házat is vettünk.

Szóval, BÁRHOL összejöhet az ismerkedés, hajrá:)

2018. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!