Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten beleesni valakibe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten beleesni valakibe?

Figyelt kérdés
Felnottkent tortent ilyen veletek? Ez igazi erzes? Legyszi ne oltsatok.

2018. aug. 12. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Így jártam pár hónapja. 😁
2018. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen,tortent ilyen velem :)

N

2018. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nevezhetjük igy is(beleesni).Most igy vagyok, volt már beszélgetés is pár.Tali sajnos nem jött még össze távolság és munka miatt.Reálisan szoktam látni ezeket a dolgokat,tudom ez nem szerelem.Viszont van benne valami ami megfogott.Talán valaminek a kezdete ha mindketten akarjuk.
2018. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Felnőttként nem, de tiniként történt velem ilyen.


Az érzés abszolót valódi, tényleg szerelmet érzel. DE...


De az, aki irányába érzed, nem létezik. Egy csak fejedben kitalált idealizált személybe vagy szerelmes, akinek nem sok köze van ahhoz, akivel beszélgetsz neten. Felruházod őt mindenféle tulajdonsággal csak azért, hogy táplálják az érzelmeidet. Nincsenek negatív dolgok stb...


Egyszerűen muszáj ilyenkor már több találkozó is azért, hogy az álomképedet felülírják a valódi dolgok. Az biztos, hogy csalódsz, de azért még így is bejöhet a dolog 🙂

2018. aug. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló.Pontosan igy van találkozni kell és akkor kiderül minden.
2018. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is beleestem valakibe.
2018. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így.

Végül a találkozó által mégse lett szerelem a másik fél részéről.

Kell a személyes találka!!

2018. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!