Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi wc nélküli terepen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi wc nélküli terepen. Hogyan oldjam meg a pisilést?

Figyelt kérdés
Most találkozunk először, megbeszéltük hogy kimegyünk iszogatni a kertjébe. A kert nem családi házhoz van, hanem lakóövezeten kívüli területet jelent, ahol nincs semmilyen wc. Azt elhiszem hogy ő férfiként könnyen megoldja az ilyen ügyeket. Na de én? Már az is kínos, hogy majd be kell jelentenem, hogy na most kell, és megkérdezni hol szabad. Ráadásul a használt papírzsepit hova dobom? Ha az erdőben lennénk az tök más, ott szólok hogy megyek pisilni, vannak nagy bokrok, a zsepi sem zavar senkit. De itt az ő féltve gondozott kertjéről van szó. Mikor megbeszéltük a találkozót ez eszembe sem jutott, az volt a lényeg mindkettőnknek hogy ne menjünk zsúfolt helyre, emberek közé. Lemondani, változtatni emiatt nem szeretnék a programon.
2018. aug. 15. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

előre megkérdezed, hogy a pisit hogyan tudod intézni.


nem is értelek.

2018. aug. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kérdezz rá előre
2018. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, lakóövezeten kìvül italozgatok első találkozás alkalmával valakivel... engem ez jobban aggasztana, mint hogy hol fogok tudni pisilni. :D

Ha változtatni nem szeretnél, akkor kérdezd meg, hogyan kivitelezitek majd a dolgot, meg hogyan szokták ott megoldani ezeket az eseteket.

2018. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem félek tőle vagy ilyesmi, ismerem 1 éve, csak most találkozunk először kettesben. De nekem ezek akkoris kínos témák.
2018. aug. 15. 16:49
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Lakott teruleten kivul elso randi + alkohol, en tuti nem mennek.
2018. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiaba ismered egy eve, ha meg soha nem voltal vele kettesben.
2018. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos nekem is ez jutott eszembe először, amit a legutóbbi válaszolók írtak.
2018. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Első randi a susnyásban egyedül egy pasival akit a netről ismersz és személyesen sosem láttad. Én biztos, hogy első randira nem mennék el ilyen helyre.


Tételezzük fel a legrosszabbat (nem kívánom de gondolj csak bele) a pasi leitat és pár haverjával megerőszakol. Kívánom hogy a pisilis legyen a legnagyobb gondod ezen a találkán.

2018. aug. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

En wc papirt visszateszem a taskamba hasznalat utan. Ha nagydolog lenne,akkor betennem egy zacskoba. Aztan majd kidobom egy kukaba.



Zacskot vigyetek a szemetnek.


En sem talalom biztonsagosnak ezt a randi helyszint a tobbi valaszoloval egyetertve. Kerem,hogy gondold at es gondolkozz azon,hogy attested egy mas emberek altal surun latogatott etterembe az egeszet vagy belvarosi parkba.

2018. aug. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

3.válaszoló vagyok ismét :D

Ha ennyire kínosnak érzed, akkor hagyd is a dolgot a fenébe...

Viszont az nem lehet, hogy van ott valami kis házikó vagy valami ürítésre használatos hely mégis? Egy teljesen üres telekre mész? Azért az sem biztos. Bár gondolom ezt is kínos megkérdezni.

Ettől eltekintve tartom az előző álláspontom, de ha akármit is akarsz, akkor kommunikálj.

2018. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!