Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Helyes férfiak! Meg szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes férfiak! Meg szoktatok titeket nézni a nők az utcán/boltban/tömegközlekedésen a nők?

Figyelt kérdés
Vagy a nőkre nem jellemző az mint a pasikra,ha látnak egy szép nőt,akkor hosszabban megnézik?
2018. aug. 15. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Ami szép/helyes azt mkndeki megnézi tok mindegy melyik nemhez tartozik
2018. aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem tartom magam különösen szépnek, még kigyúrt se vagyok, de megfigyeltem, hogy nagyon gyakran rám mosolyognak nők utcán, boltban, egyéb nyilvános helyeken. Ez vagy azért van mert annyira viccesen ronda vagyok, vagy mert "cukinak" (jaj de utálom ezt a szót) tartanak. Akárhogy is, én örülök neki, nincs szebb egy szép női mosolynál.
2018. aug. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Nőként megszoktam nézni a fenti helyeken a nekem tetsző férfiakat.
2018. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%

Meghát.

Valamikor évelején egy dohboltban vásároltam, állt előttem egy arab egyetemista gyerek, kiszagosítva, jól felöltözve, úgy nézett ki mint egy sztár. Látni lehetett az eladón, hogy olvadozott, úgy nézett a srácra mint egy istenre. A gyerek mondta volna neki, hogy zárjuk be az ajtót, szerintem szét is dobta volna a lábait a csaj 1 percen belül.


N

2018. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Én is inkább átlagosnak mondom magam, de boltban vagy ritkábban utcán kapok 1-2 mosolyt és ez jól esik. Nem megnéznek, átnéznek rajtam hanem a szemembe néznek és hirtelen egy őszinte mosolyt csalok az arcukra.
2018. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Néha 1-2 idősebb korosztálybeli megnéz, de nem jellemző.
2018. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6%
Szerencsére nem, és szerintem ez másokkal is így van. Én mondjuk körbe vagyok véve nem szép nőkkel, és a kutya nem néz meg, talán páran, van pár kivétel. Csak a legszebbek, mert azokhoz passzolok valamelyest. De ez mindig így volt. Volt, amikor nem néztem ki jól, akkor meg azoknak jöttem be, akiknek akkor a szintjén voltam. Több ilyen szint is volt. Illetve azért előfordul, hogy megnéznek, de nem annyira, mint a szintemen lévők. Illetve szerintem vannak típusok, akiket jobban megnéznek, mert ha nem is jobbak, szebbek, de népszerűbbek valahogy. Lehetnek akár átlagosak is.
2018. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Átlagos külsővel is megnéznek,mondjuk elég nagydarab vagyok.
2018. aug. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Persze meg. Sőt amióta elég jól leszálkásítottam, már az ismerőseim is megjegyzik, hogy méreget egy-egy csaj, vagy faszi. Szemezni is szoktam velük adott esetben. Mármint a nőkkel. A legvicesebb amikor mondjuk a barátjuk is velük van, és úgy néznek. Vagy az, amikor titkolni próbálják, és amikor észreveszem hirtelen elnéznek.
2018. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
Rajtam általában átnéznek a nők, ebből is tudom, hogy nem vagyok jóképű. :D De engem nem érdekel, nem is akarok tetszeni senkinek.
2018. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!