Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem figyel rám annyira és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem figyel rám annyira és többnyire csak magáról beszél, vagy nem rak energiát a beszélgetésbe, akkor felejtős, ugye?

Figyelt kérdés
2018. aug. 20. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem ja
2018. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát egy önbecsüléssel rendelkező embernek igen, de ha lábtörlő szeretnél lenni, nem állít meg senki.
2018. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is randiztam ilyen emberrel, nem volt egy élmény. Ő még feszegette a második találkozót, de megköszöntem az elsőt és elbúcsúztam. Neki csak egy hallgatóság kellett, nem rám volt kíváncsi. Nem arról van szó, hogy nem bírok hallgatni, sőt, de amikor teljesen egyoldalú a beszélgetés és hiába próbálom kibillenteni, vagy adok-kapok mederbe terelni, és nem veszi a lapot, akkor felejtős.
2018. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akik dumával vezeti le a feszültséget, azt ha zavarban vannak vagy ha épp felpörögnek és észre sem veszik mennyit beszélnek, nekem az egyik barátnőm ilyen, nem azért csinálják mert nem érdekled őt, csak tulságosan belemerül egy adott témába, vagy nincs elég önbizalma ezért fényezni akarja magát kicsit előtted... Sok minden lehet a hátterében, szerintem adj neki még esélyt...
2018. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!