Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lett ennyire elterjedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire elterjedt ez, hogy első pár randin kell hogy legyen szex, különben felejtős?

Figyelt kérdés

A jelenség adott, nagyon sokan úgy vannak vele, hogy ha tfh az első 5 randin nincsen szex, akkor hagyják a fenébe az aktuális randipartnert.

Ennek mi értelme?


Vannak akik azt mondják, hogy nincs értelme addig nagyon egymásba bonyolódni, amíg nem látják, hogy a szex működik-e.... De hát sokkal egyszerűbb az ágyban javítani, ha valami hibádzik, mint a személyiségen változtatni, ha valami miatt nem illenek össze, szóval nekem ebben semmi logika nincs, nem lenne jobb megismerni az illetőt, személyiség alapján eldönteni, hogy érdekel-e vagy sem, és ha igen, akkor utána lefeküdni?

Innen jön is a második dolog, amit nem értek: egy alkalommal lefekszenek, és ha nem jó, akkor dobbantanak? De hát hogy a fenébe lehetne IGAZÁN jó, ha nem is ismerik egymás testét, ízlését, stb?


Azt se értem, hogy nem félnek az STD-ktől? Minden randipartnerrel lefekszenek kábé? Hány betegséget nyalhatnak be, amit aztán passzolnak tovább a következő partnereknek?? Ez miért jó?

A nem kívánt terhességről nem is beszélve, annak jó vége nem nagyon lehet egy ilyen helyzetben...


De a legnagyobb kedvencem, hogy ha a másik nem akar velük ilyen hamar lefeküdni, akkor elkönyvelik, hogy "biztos nem érdeklődik", vagy "biztos csak barátnak lennék jó", vagy "fap!na / töketlen"... Ennyire nehéz megérteni, hogy van olyan, aki érdeklődik, és képes vágyni a szexre és élvezi is, csak nem néhány találka után?


Egyáltalán miért lett ennyire nagy divat úgy próbálgatni a partnereinket, mint a cipőket? Ennyire prioritás lett a szex, az fontosabb mindennél? Vagy mi okozza ezt a mentalitást? Miért annyira jó így kezelni másokat?


2018. júl. 24. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnyugtat, engem sem vonzott soha az, hogy minnél előbb összefeküdjek avval, akivel éppen randiztam.

Nekem is fontos volt, hogy megismerjük egymást, én nem is tudtam volna úgy senkivel lenni, hogy kb semmit nem tudok a másikról.

Dehát látod, izlések és pofonok, nem vagyunk egyformák.

2018. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Én most így 40 éves nőként azt mondom, hogy persze meg kell ismerni a másikat,meg a bizalmat meg kell szavazni, de nem lesz érdekesebb egy nő sem a férfi számára, ha hónapokig csak forró csokizni járnak pici csókkal "talán" megspékelve.

Ha nincsenek érzelmek azokat ki kell alakítani, fel kell ébreszteni, de ha már az elején van egy erős vonzódás (és van a nőkben is,ha megtalálják azt a férfit)akkor nem kell hónapokig, vagy esetleg az esküvőig várni.

Szerintem nem igaz, hogy aki kapcsolatot szeretne nem tud várni,az nem tud várni aki eleve alkalmi partnert keres. Ha úgy érzed, hogy az akivel randizgatsz csak megfektetni akar az nem is akarhat komolyabbat, de akit komolynak érzel az sem várhat az idők végezetéig. Ha te is vonzódsz hozzá hidd el majd te is nagyon akarni fogod :)

2018. júl. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

múlt héten pont ez járt a fejemben..


Mégis hogy lehetne jó a szex amíg nem érzed magad biztonságban az akció alatt?

2018. júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki olyan életet él amilyet akar. Az, hogy a tömeg vonul egy szakadék felé, vagy a többség ezt vagy azt csinálja (már a történelem is bebizonyította) nem azt jelenti, hogy az a helyes út. Ilyesformán meg te is tudod mi a jó hozzáállás és neked mi a jó, akkor miért foglalkozol mások hibás döntéseivel? :)
2018. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 peca1000 ***** válasza:
0%

Mivel fontos a kinézet, és a randikon mindenkin ruhában van, nem látjuk, hogy néz ki meztelenül.


Pedig sokat számít az is.


Ha ruhátlanul is tetszik, akkor hajrá, ha nem, akkor annyi volt.


Na most képzeld el, hogy jártok már egy ideje, lefeküdnétek, és akkor derül ki, hogy taszítónak látja az egyik a másikat.


Azt a lelki törést nem kívánom senkinek. Ja és ráment az egèszre több hét az ember idejéből a semmiért.


Mert ha hamarabb derül ki, akkor nem fáj annyira, még nem alakult ki olyan erős kötődés sem.

2018. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megint csak az általánosítás :D
2018. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4

Persze, csak nekem fura és érthetetlen ez :D


#5

Mi lehet annyira taszít, ami miatt tényleg megundorodsz a másiktól, és pl egy pólóban nem látszik, és nem is beszéltek róla az ismerkedés során?


#6

Hol látsz általánosítást?

2018. júl. 24. 13:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod, amilyen okosak vagyunk, már kiépíthettük volna azokat az ismerkedési módokat, ahol mindenki egy életre boldog az első párjával..csak a többségnél ez mégsem cél.
2018. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!