Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában ez a szokás ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában ez a szokás ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Több ismerősömnél tudok róla, illetve hallottam is arról a jelenségről, hogy 2 ember elkezd ismerkedni egymással, még nincsenek együtt, de egyből elmennek kettesben nyaralni és ott eldől mi lesz.


Mostanában ez a szokás? :D


2018. aug. 22. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Harmincasoknál idősebbeknél ez teljesen ok.

Fiatalon azért nem annyira.

2018. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az általam ismert példák 20-as évek vége. Csak rácsodálkoztam erre.
2018. aug. 22. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem még ilyen randim nem volt, viszont olyan igen, hogy elhívtam a családi nyaralásunkra és ott kiderült, hogy bolond szegény... :D szóval amúgy nem tartom egy rossz ötletnek.
2018. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En nem mennék el. Olyannyira még nem ismerem az illetőt,hogy akárkivel elmenjek. Mi az,hogy ott eldől??! Te egy alkalmat adsz az egésznek,hát grat,akkor az az ember annyit is ér
2018. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!