Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kétértelmű jeleket ad. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétértelmű jeleket ad. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az első két randi szuper volt, sétáltunk, jót beszélgettünk, meg volt az összhang. 3. randin csókolt meg, ez eleve szimpatikus, hogy nem sietteti a dolgokat és nagyon jó volt vele.

Ezután megkérdeztem, hogy mi van köztünk, de nem akart róla beszélni egyáltalán. Annyit mondott nem tudja mit akar egyik nap ezt másik nap azt. Jobban erőltettem a dolgot mint kellett volna, így nem váltunk el a legjobb hangulatban. Nem azt akartam hallani hogy akkor elköteleződunk és kapcsolat meg ilyesmi, csak úgy valamit bármit, hogy mégis mihez tartsam magam, mert ő most jobban érdekel, mint más. Mindketten hosszú kapcsolat után vagyunk és nem hiányozik az a kötöttség stb. egyiküknek sem. Miután elváltunk még beszéltünk messengeren. Mondta, hogy az a baj, hogy nekünk pár év múlva kellett volna találkoznunk, mert mélyen mindketten komolyat kerestünk a másikban. Aztán nem keresett, én hívtam fel pár nap múlva, hogy sajnálom hogy erőltettem a kérdést és lehet hogy félreértette nem azt vártam hogy legyünk komoly kapcsolatban. Mondta hogy igen akkor félreértette és találkozzunk majd. Találkoztunk minden szuper volt, szex is megvolt az is nagyon, megvan köztünk a kémia is eléggé, ezt ő is mondta. Mikor hozzam fel a kérdést újra? Csak a mihez tartás végett szeretném tisztázni, félek hogy ebben most sérülni fogok. Nem értem egyszerűen. Mikor együtt vagyunk tök aranyos, romantikus programokat talál ki, de aztán nem veszi kézbe a dolgokat, mintha nem érdekelném közben meg mi ez hogy mi később kellett volna találkozzunk. Ő is azt mondja saját maga nem tudja mit akar de akkor én mit kezdjek ezzel? Szerintetek hogyan kell egy ilyen szituációban cselekedni?


2018. aug. 25. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Semmikor ne hozd fel a kérdést, mert ez az ember el fog menni tőled. Amint megérkezik az az ember akire ő vár, és az sajnos nem te vagy.

Ez abszolút látszik az irásodból, hiába nyomultál rá a szexel, mert az sem volt olyan neki, ami igazán tetszett volna. Ugyanis ha az lett volna, le sem tudnád vakarni magad mellől. Állandóan körülötted lenne.


Ne táplálj illuziókat. Teljesen felesleges. El van, de semmi több.

2018. aug. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Lehet, hogy így van, de akkor miért romantikáztunk úgymond ennyit? És miért mondta hogy mélyen komolyat kerestünk egymásban? Én egyszer sem kezdeményeztem csókot és a szexet sem, sőt én mondtam, hogy nem biztos hogy akarom még, nem akarom elsietni. De nem bántam meg és kétlem hogy nem tetszett volna neki, egyik partnerem se volt ilyen szenvedélyes korábban. Lehet hogy csak altatom magam, ezért tettem fel a kérdést, egyáltalán nem tudok kiigazodni rajta.
2018. aug. 25. 16:17
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

2 Hallottál már beetetésről? Ismered ezt a szót? ha nem nézz utána.


Szavak vannak, de nincsenek tettek, komoly lényegre törő tettei a fazonnak.


*Aztán nem keresett, én hívtam fel pár nap múlva, hogy sajnálom hogy erőltettem a kérdést és lehet hogy félreértette nem azt vártam hogy legyünk komoly kapcsolatban. Mondta hogy igen akkor félreértette és találkozzunk majd.


Itt egyes egyedül te vagy az aki nyomul. Ha valóban kellesz egy férfinek akkor az jön utánad, nem te mész utána, hanem pont forditva van. Az keresi hogy okozhatna nekled örömet, hogy lehetne többet a társaságodba, melletted. Főleg az elején. Az még egy mezei együtt bevásárlástól is odáig és vissza van.


Érted már?


Ordit az irásodból, hogy te futsz, a másik meg kihasználja a lehetőséget, etet, de nem tervez. Erre mondják: El van mint polcon a befőtt. De semmi érzelem.


Ne hülyéskedj, egy szex után ha jó volt a fazonnak, és igazán jó, azt te le nem vakarod magadról:D Az ha hazamegy is már hív, vagy haza se akar menni tőled. Ilyen olyan ürüggyel de mindig ott ragad nálad, mert veled szeretne feküdni és kelni.:) Vagy csak annyira, hogy elkisérhessen a munkába, ha mész, mert addig a percig is veled van.


Érted? Látod a különbséget?

2018. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Itt csak te akarsz jeleket látni, ez csak dugni akar és nem vagy hajlandó tudomásul venni.
2018. aug. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg elrontottad. Túl korán tetted fel a kérdést. Lehetett volna ebből komolyabb is, de kár volt már harmadik randin vallomást várni tőle. Elvetted a kedvét.

Most még talán van esélyed, kivéve ha újra megkérdezed. Akkor el fog menekülni.

Mit vársz tőle igazából? Lánykérést? Mondja azt, hogy igen, a gyerekeim anyját keresem benned és életem végégig melletted akarok maradni? Miért nem hagysz egy kis időt neki, hogy ráébredjen, mit érez?

De szerintem már elijesztetted. Ha vígasztal, én is így jártam, ki akartam szedni belőle egy vallomást, csak annyit, hogy mikor figyelt fel rám, felhívtam a figyelmét arra, hogy lemásoltuk egymás mozdulatait...És ennyi volt, elmenekült.

2018. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
#3 #4 Beismerem hogy inkább én futok utána, akár mennyire is nem tetszik. Azért még reménykedem. De elvisz a baráti körébe aki csak szexet akar? Illetve miért beszélgettünk át 3 estét mire egyáltalán megcsókolt? Utazott értem sokat, romantikus randihelyeket talált ki, bevásároltunk, főztünk együtt. De reggel tényleg lelépett korán, nem értem.
2018. aug. 26. 08:40
 7/16 A kérdező kommentje:

#5 Elég fura, ha tényleg ezen áll vagy bukik a dolog. Igen, gondoltam, hogy egy ideig nem hozom fel.


"Nem azt akartam hallani hogy akkor elköteleződünk és kapcsolat meg ilyesmi, csak úgy valamit bármit, hogy mégis mihez tartsam magam"


Akkor mondja azt, hogy csak alkalmi kapcsolatot akar, ha úgy van, de semmit nem mondott. Ne hónapok múlva mire beleszeretek és kiderül hogy ez neki nem jelentett semmit, szerintem ez érthető nem?

2018. aug. 26. 08:47
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem nem csak döntés kérdése. Lehet, hogy egy alkalomra kellesz valakinek vagy csak szexkapcsolatra vagy még három másik mellé, mert egy tesztoszteronbomba vagy mert átélt egy csalódást és nem akar érzelmeket vagy éppen mert foglalt, aztán menet közben szépen belédszeret. Ha az elején megkérdeznéd, azt mondaná, hogy csak szexre kellesz. Fél év múlva meg lehet, hogy telesírja a párnát miattad. Jó, persze minden lány erről álmodik, de én lehetséges forgatókönyvnek tartom, kivéve ha már az elején rövid pórázra akarod tenni. Miért lenne kötelező bárkinek is az elején eldönteni, mennyire akar veled komolyat??? Ez inkább részedről komolytalan kérdés. Ahhoz, hogy az ember ezt el tudja dönteni, meg kell ismerni a másikat.

Nem szabad idő előtt kimondani dolgokat. Ráadásul a férfinek kell a vadászösztön.

2018. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi. Igyekszem türelmes lenni és kivárni hogy alakul.
2018. aug. 27. 14:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi valóban férfi, akkor nem a nőnek kell nyomulnia, meg könyörögnie. Nem akar tőled semmit és mellé még gerince sincs.
2018. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!