Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti pasik randiznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti pasik randiznátok olyan nővel aki plasztikáztatott?

Figyelt kérdés

Pl. botoxoltatott, vagy volt hialuronsav feltöltése, vagy meg van műtve a melle, esetleg mindhárom.


Vagy semennyire? Ha nem miért nem?



2018. aug. 25. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Nekem az ilyen műnők nem vonzóak. Előbb vennék egy guminőt vagy egy szexrobotot már akkor.
2018. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Én, nem.
2018. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%

Miért tette ezt?


Baleset érte az arcát?

Vagy csak testkép és önértékelési zavarai vannak?



Az intelligens, humoros nőket szeretem, azokat, akik képesek a sebész kése nélkül feldolgozni, hogy kicsi a mellük, vagy nincs kacsaszájuk.

2018. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Határozott nem.


A plasztikáztató emberek 99%-nak a fejében van a probléma, és hiába változtatja meg, ha tükörbe néz, továbbra is azt fogja látni, hogy kicsi a melle vagy penge a szája.

Ugyanaz, mint az anorexiás, hiába 30 kiló, a tükörbe nézve azt látja, hogy kövér, hogy folytatni kell a fogyást.


Így aztán jön az újabb kör, a nagyobb implant, a még több feltöltés. Egy pár év múlva, ahogy eléri a 30-at, már elkezd neki hiányozni az is, hogy nem olyan kapós, mint 25 évesen volt, még pluszban jön a kompenzálás is, és az egyre műanyagabb kinézet.



Nem, köszönöm, nem kérek ebből.

2018. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem konkrét személyre értettem, általánosságban akartam kérdezni azt, hogy elmennétek-e randira olyan nővel akiről tudjátok, előtte nemrég plasztikáztatott (fentebb felsoroltam példákat).


Egy blogger videóját láttam nemrég, aki kipróbálta pl. botoxot, a homlokránca és a mimikai szemránca miatt, és ott dicsérte szerinte milyen szép lett az eredmény és nem látszik.

Kommentbe csak dicséreteket jöttek, szerintük milyen szép lett, meg hogy ''még szebb lett''.


Ezért is kérdeztem, vele pl. randiznátok-e?

2018. aug. 25. 21:15
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5: nézd meg tetszőleges celeb üzenőfalát.


"gyönyörű vagy", "bárcsak ilyen nőm lenne", "tudnék mit kezdeni veled"...



Ezek nem annak szólnak, hogy valóban olyan jól néz ki, hanem a sok kanos primkó azt hiszi, hogy majd a csaj egy ilyen komment után leutazik Karakószörcsög alsóra, és betoppan a kocsmába, hogy "kívánlak te isten".

2018. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a csúnya műanyag nőket. Még azt sem aki szoláriumba jár.
2018. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6: ezt én is megfigyeltem. Volt olyan kíváncsiságból felmentem valami celebnek az oldalára, és csakis kizárólag dicsérő, magasztaló, ájulós kommenteket lehet olvasni.(''Gyönyörű vagy" "Ne törődj a rosszallókkal csak irigyek rád mind csak szeretne olyat mint te'').


Semmi negatív komment, semmi kritika, csak pozitív kommentek..De nemcsak pasiktól, nőktől is.


Rengeteg beállított, szétszerkesztett kép, némely időközönként. De nem is tudom, amiatt teszi ki, mert szereti olvasni a dicsérő kommenteket, és látni a sok like-ot?? És nem veszi észre, hogy amiatt dicsérik a pasik, amit mondtál?

2018. aug. 25. 21:28
 9/17 anonim ***** válasza:
31%
Nyilván dehogy kell tökéletes mell:) Minek az. Fújj műmell. Mitől mű? Műanyagból van? Kíváncsi lennék az itt fújolok közül hányan láttak élőben plasztikázott mellet. Mire ez a nagy fintorgás? Én szeretem a plasztikázott melleket. Vannak olyan nők, akik középkorúkra és 2-3 gyerek után nem érzik magukat nőiesnek a megmaradt mellükkel. Nekik, ha tehetik érdemes elgondolkodni rajta, hogy műtessenek. Nagyon sokat javít az önértékelésen és egyáltalán nem biztos, hogy zavar van a fejükben.
2018. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Akkor fogadnám el, ha ez egészségügyi, vagy baleset utáni helyreállító plasztikázás.

Esetleg pl melleknél még elviselném azt, ha a nagy aszimmetria, vagy a kilóméteres lógás miatt fekszik valaki kés alá.

2018. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!