Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Ti általában egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti általában egyedül lévő lányhoz szoktatok odamenni vagy baráti társaságban lévő lányhoz is odamentek?

Figyelt kérdés

Ha megtetszik egy lány,de baráti társaságban van,akkor oda mertek menni vagy megvárjátok amíg hátha egyedül marad és akkor mentek oda hozzá?

Elhívjátok a lányt a többiektől,hogy kettesben beszélhessetek? Többiek nem nézik rossz szemmel?


2018. aug. 27. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Csak akkor megyek oda hozzá, ha egyedül van.
2018. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jól el van egy baráti társaságban, minek menjek oda??

Ő is észre vett akkor megoldja, kicsit legyen egyedül is.

2018. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ha egyedül van. Annyira azért nem vagyok bátor :D
2018. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Sőt, szökőévente egyszer a lány is odamehet. Nem fog leesni a gyűrű az ujjáról.
2018. aug. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak ha egyedül van. Vagy esetleg kettesben.
2018. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak ha egyedül.

Nem csak nekem lehet kellemetlen hanem neki is.

2018. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én odamentem hozzá mert láttam hogy unatkozik a társaságban.Igaz mint kiderült a barátja is ott volt. :D
2018. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!