Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan rázhatnám le végérvénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázhatnám le végérvényesen az érzelmileg zsaroló csajt?

Figyelt kérdés

2018. aug. 29. 14:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Lesz@rja h nem akarok semmit sem tőle, jön az öngyilkos dumával."


Jöjjön. Te meg ezt sz@rd le.

2018. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Nehéz dolog ez... De sztem nem teszi meg, az ilyen nem gondolja komolyan. Ismertem egy csajt, akinek a pasija ugyanezt csinálta, még kést is villantott, de ez régen volt nagyon, a csávó él, és a csaj nem futamodott meg, asszem akkor kidobta, mikor ezt elkezdte mondani a gyerek. Nemtom hogy milyen beszélgetés zajlott le, de mindenki él és virul.
2018. aug. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
21%

Volt koztetek valaha is valami, amugy? Vagy csak a kiszemeltje vagy es igy akar megszerezni?

En ismertem egy lanyt, aki mindenkit mindennel zsarolt, mert belezugott az egyik fiuba. Engem meg is akart verni, mert latott vele menzan ebedelni, de o tenyleg nagyon durva volt es fenyegeto leveleket is irogatott nekem, par mas osztalytarsamnak es a fiunak is.

Tehat tobbet ia mondhatnal a lanyrol, mert vannak, akik durvan elvetemultek es iszonyat betegek. Aztan vannak, akik depresszioban szenvednek es mar alapvetoen is hajlamosak ongyilkossagra, aztan egy tores meglenditheti oket afele. Nem mindegy, melyik.

Aki azt tanacsolta, hogy ezt a temat hozd fel tarsasagban, azt felejtsd el!!! Ha be szeretnel valakit avatni, azt a csaj tudta nelkul,privatban tedd,peldaul egy kozeli baratjaval beszelhetsz errol, megkerdezheted, o mit lat, stb es kerd me, hogy figyeljen ra oda, nehogy tenyleg megtegye.

Hihetetlen mennyi ember van itt 0 empatiaval, nem kell a sracnak felaldoznia magat, de elkuldeni valakit ugy, hogy "old meg magad" nem megoldas es igenis hibasnak erezheted magad, ha ilyen szavak utan megteszi. :/

2018. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Találkoztunk és hát olyan szerencsétlenül rondácska, hogy csalódtam benne.
2018. aug. 29. 15:56
 15/20 anonim ***** válasza:
Hány éves amúgy a csaj? Mert esetleg ha úgy látod komolyan gondolja akkor beszélj a szüleivel. Magyarázd el mi a helyzet. De sokszor elég az is ha csak a csajra szólsz rá, hogy elmész a szüleihez. Attól függ mennyire komoly a helyzet, ezt pedig neked kell próbálni felmérni. Ha tényleg tartasz tőle, hogy megteszi akkor mindenképp a szülők tudjanak róla mert figyelni kell a csajt miután szembesíted vele, hogy nem kéred őt. Viszont lépned kell mert nem élhetsz valakivel akivel nem akarsz csak mert ő másképp látja.
2018. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A családja kiröhögi nem foglalkoznak vele, teher számukra.

Felnőtt már ezért gáz, most úgy tesz mintha nem lenne több esélye másnál belém kapaszkodik.

2018. aug. 29. 16:05
 17/20 anonim ***** válasza:

Nincs baratja vagy valaki, akinek szolhatnal?

Sajnalom, hogy ilyen helyzetben vagy. Kerlek szolj annak, aki komolyan veszi es kozel all hozza. Ennyit tudsz csak tenni. Aztan pedig tiltsd le mindenhonnan.

2018. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Menjen pszichológushoz, idegbeteg, szorong és kiszámíthatatlan. Amit nem kapott meg azt erőszakkal akarkja megszerezni.
2018. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Öngyilkossággal fenyegetőzik?


Egyszerű: küldesz egy üzenetet a szüleinek és/vagy barátainak, hogy öngyilkossági gondolatai vannak, figyelmezteted őket és megkéred, hogy segítsenek neki. Utána pedig semmilyen formában nem kommunikálsz vele többet. Nem vállalhatod magadra ezt a felelősséget, nem rendelkezhetsz az ő élete vagy halála fölött.

2018. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
42%

"Rondácska" Te is úriember lehetsz

Mond el neki nyomatékosan, hogy ti nem lesztek együtt, és kész

Ezután ne engedj a zsarolásának

2018. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!