Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismerkedtem egy lánnyal. Bemutatkozásnál kézfogás legyen vagy puszit adjak?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm és ez lenne az első randim.

Neten ismerkedtünk meg és személyesen még nem találkoztunk,azonban nem tudom,hogy ha majd találkozunk,akkor hogyan üdvözöljem.

Illem szerint a férfinak nem szabad először kezet nyújtania,hanem ha a nő kezdeményezi a kézfogást csak akkor.

A puszi viszont nem tudom,hogy mennyire számít tolakodónak,úgy hogy még soha sem találkoztunk egymással.



2018. aug. 29. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Smárold le, közben markold meg a seggét.
2018. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Én egyébként megölelném. Számomra a puszilgatás túl mű, túl felszínes, túl diplomatikus. Egy ölelésnek viszont mélyebb tartalma van.
2018. aug. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Supermancsa válasza:
92%
A kézfogás az nekem túl merev lenne, kicsit állásinterjú szaga :) Szerintem a puszi teljesen okés.
2018. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

A kézfogás az olyan hivatalos, távolságtartó.

Az hogy megöleld, már első találkozáskor... Az talán kicsit túl sok.

A kettő között, az arany középút, a puszi!

Az teljesen rendben van.

Ha a randi jól sikerült, de még nem tartotok ott hogy mondjuk megcsókold, akkor ölelés mindenképpen!

Ha nem sikerül jól, akkor ugyanúgy puszi mint találkozáskor.

2018. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha régóta beszéltek puszi, ha annyira nem, akkor kézfogás, bemutatkozás majd puszi.
2018. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és a kézfogást ajánlom.
2018. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 peca1000 ***** válasza:

Kézfogás.


Puszi felejtős.


Odamész hozzá, kezet fogsz vele, és mondod: Szia! Gipsz Jakab vagyok.

2018. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Randiztam már így, vicces volt és kicsit kínos. Addig nem gondoltam bele és szerintem ő sem, hogy hogyan is kéne köszönni. Végül én nyújtottam nevetve kezet a fiúnak, hogy "szeretnék hivatalosan is bemutatkozni xy vagyok"


Egy kedves mosollyal kísérve szerintem teljesen jó megoldás. Valóban van az az illemszabály, de szerintem "tökösebb" ha te vagy az összeszedettebb.

2018. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!