Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék megtanulni személy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék megtanulni személyesen jól ismerkedni?

Figyelt kérdés

Társkeresőn még régen ment az ismerkedés, viszonylag jól, de nekem is nőhettek az igényeim, meg ugye nagy a konkurencia is.

Igazából bátortalan vagyok, hogy élőben, személyesen szólítsak le valakit is. Igen volt akivel el tudtam beszélgetni, de semmi nem lett belőle...


Igen, igényeim is megnőttek.


2018. szept. 5. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Problémád egyik felét teljesen,másik felét nagyrészben átérzem. Amit teljesen. 16-28közt társkeresőn is,discoban is kis részben élőben is ment az ismerkedés. Azt hittem 30 felett jobb lesz, hát rosszabb lett. De komolyan havonta 2-3 randit simán hozott,minden 3. bulin minimum csőröztem valakivel.(ok részeg volt :) )

Másik problémád,én is leblokkolok élőben, agy kikapcs. 10perc-1nap múlva eszembe jut mit kellett volna mondjak. Na de már beégtem,nem látom többet...Picit úgyérzem amikor sikeresebb voltam,azon a színvonalon leragadtam.

2018. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudnál megtanulni személyesen jól ismerkedni, ha először nemre való tekintet nélkül annyi emberrel próbálnál meg HAVERKODNI, amennyivel csak lehet. Ha az általános szociális készségeid a nullához közelítenek, akkor ez a lépcsőfok kihagyhatatlan. Amikor az ember-ember kapcsolatok terén már viszonylagos biztonsággal mozogsz, akkor lesz érdemes társkeresési céllal ismerkedni. Addig azonban nem érdemes.
2018. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez úgy viszonylag jól megy :)
2018. szept. 5. 14:38
 4/8 A kérdező kommentje:

Sőt, az a gond, hogy tehát ha nemre nem vagyok tekintettel, lukat tudok beszélni a másik ember hasára.

Na ez hogy van?

2018. szept. 5. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez úgy, kedves kérdező, hogy talán nem ártana az egycsatornás, "csak oda" információáramláson változtatni, és a másikra is odafigyelni, őt is hagyni szóhoz jutni, megengedni, hogy mondjuk egy közbeszólással akár teljesen más irányba terelje a beszélgetést, ha ő úgy érzi szükségét. Tehát egy kicsivel több alázat és odafigyelés, most erre kellene ráfeküdni. Nem túlzásba esni, hanem egyensúlyi helyzetre törekedni. Ideális esetben úgy néz ki egy beszélGEtés, tehát két ember közötti, mondjuk 50-50% arányú kommunikáció, mint egy teniszmeccs. Itt a labda, ott a labda, és így tovább.
2018. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jártam pszichológushoz. Utalj kérdező 5000et :)))....na de komolyan adott erre egy feladatot vagyis kettőt csak korából adódóan 10 éve lett volna sikeres,okos telefonok megnehezítik az ilyet.

Feladat 1: relax fekszel vagy űlsz kényelmesen,szemed becsukod felidézed egy lány arcát aki tetszik. Vagy egy szituációt..szembejön az utcán, egy buszon utaztok...ne legyen túl binyolúlt. Eljátszod magadban mivel szólìtanád meg...Ha el tudod képzelni,meg tudod csinálni..

2es feladat (na ezt kellene korszerűsìteni.)

Eredetileg az volt napi 5 ember leszólìtása az utcán, információ kérés. Mobilinternet melett elég gagyi. 5ből 3 célkorosztályos lány 3ból 2 szép legyen. Bevallom,nekem nem ment. Most egy mennyi az idő hogy jutok el ide vagy oda ...normális téma nem jött.

3. Feladat . Nem tudom segìtettem e 50perc/5000 ft ért ennyit tanácsra emlékszem.

2018. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Feladat 1: relax fekszel vagy űlsz kényelmesen,szemed becsukod felidézed egy lány arcát aki tetszik. Vagy egy szituációt..szembejön az utcán, egy buszon utaztok...ne legyen túl binyolúlt. Eljátszod magadban mivel szólìtanád meg...Ha el tudod képzelni,meg tudod csinálni.."


ez ott van elrontva, hogy alapból olyan nőt képzelnék el aki már egyszer kikosarazott, vele egyébként tudtam dumálni.

2.-al nincs baj, mondjuk arra haverom azt mondta, hogy pizzát akarsz venni, azt hogy hol lehet jó-t venni bp-n pl.

2018. szept. 6. 03:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat kérdező,jó szándékkal kapkodva ìrtam ,olyan is lett. :(. Gratulálok,hogy tudtad értelmezni.

Előre kell tekinteni,csak megtetszik egy új szingli lányka.... rá gondolj.

2018. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!