Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le?

Figyelt kérdés

A történet ott kezdődik, hogy 2 hónapja munkahelyet váltottam, Bp-re járok be minden nap, reggeli dugók miatt tömegközlekedésre váltottam. Minden reggel ugyanazzal a busszal megyek és már első napokban megláttam egy csinos lányt, aki valamiért magával ragadott, nem tudom miért, vannak még csinos lányok a buszon/vonaton, de Ő benne van valami különleges.

Igazából én kapcsolatban voltam, sok éves kapcsolatomnak nemrég lett vége, nem vagyok megcsalós fajta, szóval eddig tiltott gyümölcs volt, meg szakítás is megviselt... úgy érzem, hogy készen állok az ismerkedésre. Így leszólítanám, de nem tudom hogyan. 7 éve nem csajoztam, azelőtt simán leszólítottam volna, de mára már úgy vettem észre, hogy nem nagyon szeretik a hölgyek, ha csak úgy odamegy hozzájuk egy idegen, eléggé befordultak az emberek, főleg tömegközlekedésen. Nem odamenni félek, csak hogyan, hogy ne ijesszem el.

Ő is eléggé be van fordulva, konkrétan vagy a telefonját nyomkodja vagy könyvet olvas, szó szerint fel sem néz, azt sem tudja mi történik körülötte. Egyik nap viszont odanézett, látta, hogy figyelem, utána fel fel nézett, szemeztünk kicsit vagy csak azt nézte, hogy ez a beteg perverz mit néz, nem tudom ő hogyan meséli tovább :)

Úgy érzem egy sima, szia nem lenne meginni valamikor valamit kevés lenne és társai, szóval ötleteket várok, főként lányoktól, mi az amivel egy idegen leszólít a buszon, azzal nem ijeszt el titeket?



2018. szept. 5. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Pasi vagyok..alap de olyan lehetőséged nincs hogy mellé űlj??

Illedelmesen megkérdezed szabad e.

Megköszönöd ,leűlsz mondod hogy látod hogy x ideje együtt utaztok kis bók hogy miért is tűnt fel neked...Kezdet megvan olyan ez mint a dominósor be kell lökni aztán esélyes hogy megy tovább.

2018. szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nyilván néha van rá lehetőség időnként, nem egy zsúfolt járat, bár néha megtelik.


Persze jöhetnek még ötletek!

2018. szept. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!