Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 és 19 év között nagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 és 19 év között nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel joba vok mind arra utal h jöjjünk össze meg ilyenek ő első éves egyetemista és meg 9kes...szerintetek nagy a kor külömbség?
2008. nov. 3. 20:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a 19 éves fiúk többsége általában, már sexre megy.Neked meg még korai lenne, szerintem.Persze, ez nem feltétlenül lehet így a te esetedben...
2008. nov. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Srapnel ***** válasza:
Gyerekek, nem a biológiai, hanem a pszichés korkülönbség, meg az élethelyzet/-mód az, ami számít. (Eltekintve most a tényleg extrém különbségektől és életkoroktól, mint pl. a 16 éves lány 50 éves férfival.) Azért ha az első éves egyetemista bulizós, ismerkedős, extrovertált fajta, akkor nem sok esély van a kapcsolat fennmaradására. Az, hogy sok embernek működött a kapcsolata, semmiféle érvnek nem tekinthető arra vonatkozólag, hogy neked is fog. A lényeg: ez nem (csak) az életkorotoktól, hanem inkább a személyiségetektől és életutatoktól fog függni.
2008. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nagy ez a különbség. Ha feltetted a kérdést, szerintem ez benned is motoszkált. Valaki már írta, hogy egy 19 éves pasinak kell a szex, én viszont agyonütném, ha a 15 éves lányomat k...getné. Neked még nagyon korai. Ha huszonévesek lennétek, ott már egyátalán nem számítani, de itt még nagyon sokat. De ez majd ki is fog bukni, a kapcsolat során.
2008. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én egy tapasztalatot írok le neked,ami múlt csütörtökön történt,jobban mondva a durranása.Volt egy fiú,aki 18,4évvel idősebb tőlem kb.Augusztus óta nyomult,a szüleim már tiltottak tőle,minden,de a végén csak belemntek,Okt 12-én jöttünk össze "hivatalosan",de már korábban is együtt voltunk(itt nem a testiekre gondolok).Én többször is mondtam neki,ha ő a szexre vágyik,akkor inkább mondja meg,minthogy megcsaljon.Ő erre.Soha nem csalna meg,és nem is akrja még ezt,még szerinte is korai.De azon a csütörtöki napon nagy ledöbbenés ért.Éreztem már rajta délelőtt h nincs vele vlmi rendben.De aztán este ért a durranó,idézem:"Gondolkodtam azon amit mondtál és igazad van,így tényleg nem működne,én meg megigértem h nem csallak meg.Nagyon-nagyon tetszel,de nekem az kell h a csajom nálam aludjon sötöbö sötöbö sötöbö....

Nagyon megrendített,mert énvelem elhitetett minden mákot.Később azt írta,hogy szeretné ha barátok lennénk mert talán egy idő múlva szeretné folytatni,mikor érett leszek a szexre.Na nálam ekkor szakadt el a cérna:Én tényleg szerettem,meg bármit megtettem vlna érte,ő pedig csak a szexért elhagy FÉL HÓNAP után!!!Ezt még egy olyan pasi sem tenné meg szerintem akinek a párja a szexre érett blabla...Az élő példa hogy anyukám és apukám is 4hónap elteltével feküdtek le.

Ez a fiú minden nap csörget és ír nekem,de én nem reagálok rá.Elvégreő ejtett,én akkor elengedem,ha neki ez a döntése és ha egyszer eldobott,ne akarjon még1x.Tudom hogy nehéz elfelejteni,nekem is nehéz,alig birom ki hogy ne válaszoljak,de tudom hogy jobb lesz így,hadd szaladjon a pi**k után...Hidd el nekem,ez nem jó.Csak fájdalmat okozol magadnak.És a végén csak azért fox lefeküdni vel,mert meg akarsz felelni neki...és ez nem a helyes megoldás.Van egy idézet is,amit nagyon szeretek:

"Ha valaki megváltozik érted,az nem a te dicsősegéd.Sőt,inkább a szégyened,mert nem tudtad olyannak szeretni,amilyen valójában..."Nézd meg,én most szerelmes és szomorú isézeteket keresek egész nap,csokit tömök magamba,és szomorú zenét hallgatok,sírok...KELL EZ NEKED?Engedd el,bármennyit is igérget,hogy nem lesz rámenős,meg sötöbö,ezt csak azért mondja,mert nagy dicsőseg a haverok körében,ha egy lánynak ő az első....légysszives ne haragudj a hibákért,csak nem igazán tudok most odafigyelni a gépelésre.....:'( sok sikert és ne haraguj hogy hosszú lett...p u c c c i k a

2008. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha íigy nem egészen érthető ú:18 lesz,én 14 múltam.
2008. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Srapnel ***** válasza:
Az előző sztorira: ha megfigyeled, akkor a srác végül is korrekt volt Veled, mert nem csalt meg és őszinte volt. Az igazság meg nem mindig tetszik. Egyébként, ha ő 18-19, akkor felnőtt ember, a felnőttek pedig szexelni akarnak. De a sztori tanulságos volt abból a szempontból, hogy ne csak a pozitív végkifejletet lássa a kérdező.
2008. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Köztem és a barátnőm között is négy év van (egy híján vagyok húsz :), és ő a korához képest érett. Magyarul: benne van a dolgokban, de nem azért, mert erőltetem vagy ennyire rámenős vagyok, hanem mert szeretjük egymást és élvezzük a szexet. Szóval nem a kor számít, hanem hogy fejben mennyire érett...
2008. nov. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
húú jó sok vállaszt kaptam:D eggyesek azt mondják h eggyéltalán nem sok mások meg , h az :) Ezt fiút , kb 2 hónapja ismrem még csak netten beszéltünk de ugyan abba a városba lakunk szal egyhelyen. Most a napokba mind kérdi mikro tal meg minden de neki nagyon tetszek és mind azt szeretné ha össze jönék ..de egy kicsit olyan furán is hangzik h én 9kes ő meg egyetemista ...áhh enm tom igaz helyes meg kedves ...de hs csak a sexre gondol akkor inkább nem kell:(
2008. nov. 4. 16:09
 19/20 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok és 19 éves barátom van. Sztem ti is nagyon boldogok lennétek!:)
2008. nov. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nEM értek egyet avval a válaszolovval amelyik azt irja h 19 éves fiuk sexre mennek...sztem épp a 15-16ûvesek mennek arra...ugy basznak már mind a nyulak(tisztelet a kivételnek)!egyáltalán nem nagy külömbség én is 15éves vagyok s a barátom sokkal nagyobb és nem sexre megy az egész szoval..vannak kivételek is!
2008. nov. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!