Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres már vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres már vajon?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy fiúval, már a szüleit is megismertem, kedveltük egymást velük is, de a srác már nem ír, pedig folyton elérhető a messengeren. Ez miérr van szerintetek? Nagyon rosszúl esik. Eddig 5 randink volt. Az utolso óta nem keres, pedig semmi olyan nem történt ami miatt megbántottam volna. Midnen olyan volt mint az előző 4nél. Nagyon megkedveltem és úgy éreztem hogy ő is engem, de ezek szerint ő annyira mégsem. Nem akarok én írni neki (párszor én kezdeményeztem) mert gondolom oka van annak hogy most nem keres. De nagyon rossz nekem :( 24/N

2018. szept. 8. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Lehet mással is randizgatott közben és összejött vele..
2018. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja és se csók se szex nem volt. Egyikünk sem kezdeményezte
2018. szept. 8. 18:03
 3/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Szóval volt 5 randitok, de még csak csók se volt. Én is hanyagolnám a dolgot. Azért a 3. vagy 4. randin már eléggé furcsa, ha nincs meg az a vágy, hogy megcsókold a másikat.


Elsőn soha nem szoktam én se. A másodikon már volt rá példa, de ha a harmadikon se éreztem, hogy megakarom csókolni, akkor megette a fene az egészet.


Lehet ő is így van ezzel, hogy nem jutottatok el 1-ről a 2-re. Persze mondhatná, de mivel te se csinálsz semmit, így ugyanannyira a te hibád is a jelenlegi helyzet.

2018. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En nagyon vágytam a csókjára, ölelésére. Alig bírtam ki. De nem nekem kellett volna kezdeményezni sztem.
2018. szept. 8. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

például mert úgy érzi, hogy csak ő érdeklődött irántad, mivel te játszod a szokott elérhetetlen kislányt.



miért nem hívod fel? Miért nem csókoltad meg, ha vágytál rá? Tudom, mert a férfi dolga. Hát a férfi most úgy döntött, hogy nem fut utánad

2018. szept. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

1-nél a pont.


Felejtsd el ezt az embert. Nem volt gerince hozzá, hogy az igazat megmondja neked, így egyszerűbb volt neki. Ha akart volna már régen keresett volna.

2018. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Ja és se csók se szex nem volt. Egyikünk sem kezdeményezte"

Te beteg vagy! Csók nélkül nem randi a randi! Te 5-ször csak találkoztál egy nyomi gyerekkel. Még havernak sem mondanám...

2018. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tedd félre a büszkeséged, és írj neki. Korábban én is ilyen voltam (jajj mégis ő a pasi, nem ciki, ha én írok?),aztán kicsit több önbizalmam lett, és félretettem ezt. A pasi meg azt gondolhatja, nem is érdekel téged, mert te sosem keresed, mindig csak ő. Egyébként meg ha valami baja van, vagy valami miatt meggondolta magát, csak úgy tudod kideríteni, ha írsz neki, felhívod, vagy valami.
2018. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Lehet arra var ,hogy te keresd és tegyél is érte valamit,ne csak várd a sült galambot!!
2018. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!