Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen programsorozato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen programsorozatot választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs senki a láthatáron, de ettől függetlenül már elkezdtem ötletelni, hogy milyen programok során lenne a legideálisabb megismerni egymást.


1. Végigjárjuk egész Budapest összes nagy látnivalóját (mintha turisták lennénk).


2. Tetszés szerűen meglátogatunk 11 éttermet(nyilván nem egyhuzamban, hanem szépen egyesével).


3. Tetszés szerűen elutazunk 5 vidéki városba.


4. 3 kávézós randit követően elmegyünk pár napra egy külföldi városba.


5. 3 kávézós randit követően lemegyünk a balatoni nyaralóba.


6. Elsőre egy rövid sétálós randi, majd második alkalommal egy nagy erdei kirándulás a budai hegyekben.


7. 6 egymást követő mozi+vacsi randi, mindig kinézünk egy filmet, megnézzük, aztán valami finom kaja mellett megtárgyaljuk.


2018. szept. 10. 21:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
6+5
2018. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Az 5-nél külön szoba:D
2018. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

6-os <3

Meg a 3-as is jól hangzik.

2018. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nagyon sok időjárás függvénye. Szeretek sétálni, de nem hideg, ködös, esős időben.


És egy randi nem arról szól, hogy akkor lejárjuk a lábunkat, meg mindig beülünk valahova és pénzt költünk.


Egy egyszerű Margit-szigeti, vagy Városligeti séta is tökéletes. Rossz idő esetén meg valamelyik pláza akár.

2018. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
5. :)
2018. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%

Ezek közül bármelyiknél többet ér, ha egy pár-néhány órás randi alatt először kicsit sétáltok, aztán valamilyen kellemes, csendes, beülős helyre mentek meginni pár pohár italt. Közben persze végig beszélgetve.


Úgy hangzik, mintha hollywoodi romantikus filmeken és disney mesefilmeken nőttél volna fel és a valódi világot nem ismernéd.

2018. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Le leszek pontozva, de 7-es. Nem megyek kirándulni, nem megyek el Budapestről vidékre, külföldre meg idegennel nem, és nem szeretem az embereket.
2018. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#2: Külön földrész? OK?
2018. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Az 5-ös áll a legközelebb a világomhoz, de kibuknék, ha háromszor kávézóban feszengenénk. Szeretem ha az első randi inkább séta. Az oldja egy kicsit a kezdeti feszültséget, aztán ha úgy van még mindig beülhetünk valahova valamire.

Három randi után, ha már minden jól alakult, akkor szívesen töltenék egy hétvégét a kiszemelttel valahol belföldön, a Balaton kiváló. Viszont jó néven venném, ha az én tempómban haladnának a dolgok, ha én már én vagyok a nő. :) Szóval nyilván jól esne némi nyomulás, de ha én ennél tovább nem szeretnék lépni, akkor örülök, ha azt tiszteletben tartja a másik fél.

2018. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Nekem a 7-es tetszene a legjobban, mert imádom a filmeket és imádok moziba is járni. A vacsit utána lehet hanyagolni, inkább iszogatni mennék és aközben jó lenne kitárgyalni a látottakat.

Amúgy még az 1-3-6 tetszett, de ezek tényleg időjárás-függők, ill. nagyobb utakra sem vállalkoznék félig-meddig ismeretlenekkel.

2018. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!