Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, milyen programsorozato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen programsorozatot választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs senki a láthatáron, de ettől függetlenül már elkezdtem ötletelni, hogy milyen programok során lenne a legideálisabb megismerni egymást.


1. Végigjárjuk egész Budapest összes nagy látnivalóját (mintha turisták lennénk).


2. Tetszés szerűen meglátogatunk 11 éttermet(nyilván nem egyhuzamban, hanem szépen egyesével).


3. Tetszés szerűen elutazunk 5 vidéki városba.


4. 3 kávézós randit követően elmegyünk pár napra egy külföldi városba.


5. 3 kávézós randit követően lemegyünk a balatoni nyaralóba.


6. Elsőre egy rövid sétálós randi, majd második alkalommal egy nagy erdei kirándulás a budai hegyekben.


7. 6 egymást követő mozi+vacsi randi, mindig kinézünk egy filmet, megnézzük, aztán valami finom kaja mellett megtárgyaljuk.


2018. szept. 10. 21:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Mixelve.
2018. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Ezek csak programtervek, igazándiból rugalmas vagyok, szóval lehet vegyíteni is őket, meg hozzáadni + dolgokat, igazából nincs olyan program, amit ne tudnék megszervezni. Nyomulással kapcsolatban általában érezni szoktam, hol a határ és akkor nem feszegetem.
2018. szept. 10. 21:40
 13/26 anonim ***** válasza:

Ha randiznék, akkor a 3-as és a 7-es.

Az 1-es, 2-es és a 6-os teljesen kizárt, sétálni max. a kocsiig szoktam, ill. el nem tudom képzelni, h hogy lehet ismerkedni fesztelenül csámcsogás közben. :)

A kávézó személytelen és feszélyezett lehet, azok is kizárva.

A 7-es a legszimpibb, akárhogy nézem. A film alatt lehet picit szokni a másikat, utána pedig kitűnő beszélgetési alap, amiből aztán elég sok infó lejön a másikról.

2018. szept. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
21%

és ezt ki finanszírozná? mert a felsoroltak nagy része több százezres tétel az 5. 6. kivételével.

mert kétlem, hogy kizárólag a randi alkalmával fizetne alkalmanként a nő 10 ezreket hogy felesbe legyen minden.

vagy ezek szerint ilyenkor mégse olyan nagy bűn ha a férfi fizet mindent?

csak mert látom senki nem említette meg az anyagi oldalát ezeknek az igencsak költséges programoknak.

2018. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
#13: Ágrólszakadt Nyeszka, ugye te még nem voltál punk koncerten, ahol picit lehet szokni a másikat és kitűnő témaalap egy-egy fаsza zene, film, élmény, képregény, zárthelyi, túra, tanfolyam, bármi. De csak ha nem vagy full besörözve... amikből aztán elég sok infó lejön a másikról.
2018. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nekem tökmind1, ki fizeti. Alapvetően úgy indítok, hogy az első randin én állok mindent, aztán onnantól mehet felesbe, de ha olyan a szitu, nekem az sem okoz gondot, ha a többször is én fizetem ki, illetve ha a lány ragaszkodik hozzá tőlem aztán az első alkalommal is fizetheti a saját részét. Mint említettem, rugalmas vagyok, a pénz nekem nem okoz gondot és nem is csinálok ügyet az anyagi kérdésekből.
2018. szept. 10. 22:05
 17/26 anonim ***** válasza:

Ágról szakadt az apád valaga. :D

Nem érintkezem ilyen kreténekkel, mint te, szakadj le rólam. :)

2018. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Ejj en regen vittem lanyokat randira mert mar jo ideje van parom de a mozit elkerultem, es latszik hogy sok embernek tetszik. Hogyan lehet a moziban ismerkedni ?

Fura ez.

2018. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Nem a moziban, hanem utána, kajálás közben megbeszélnénk a filmet pl.
2018. szept. 10. 22:19
 20/26 anonim ***** válasza:
Megdobbento, engem mindig az a szemely erdekelt akivel randizom a film kevesbe.
2018. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!