Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is csúnya? Kép lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csúnya? Kép lent

Figyelt kérdés
A kép: [link] Arról van szó, hogy a barátnőmnek fóbiája van a saját lábától, meg van róla győződve, hogy nagyon rondák, így senkinek se mutatja meg, én is csak ritkán látom. Ez olyan súlyos, hogy uszodába is alig mer elmenni, a balatonon is zárt cipőben volt, csak a vízben vette le. Próbáltam kigyógyítani ebből, azt mondta, sok kritikát kapott, és azóta szégyenlős, meg hogy görbék az ujjai. Szerintem viszont viszonylag átlagos lába van, de egy barátom szerint is elég csúnyák. Szóval sztetek is rondák vagy tűrhető? Ha meglátod, meghökkennél tőle? 18/F, a barátnőm 19

2018. szept. 11. 17:47
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

A szoros cipők az okai sajnos.

Figyeljen rá, hogy olyan cipőket vegyen fel, amikben kényelmesen elférnek a lábujjai és nem préselődnek össze!


Nyilván ettől nem jönnek helyre a bütykök.

Ha nagyon zavarja, akkor csak a műtét rá a megoldás.

2018. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
97%
Oké, lábmodell nem lesz belőle, de erősen túlzás, amit gondol. Senkit nem érdekel strandon, uszodában a lábfeje.
2018. szept. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
nem hiszem h a cipők, amiket hord kényelmesek mert gyakran fáj a lába és erre odafigyel inkább a sport lehet
2018. szept. 11. 18:11
 14/37 A kérdező kommentje:
ja azért biztos mások is mennek uszodába ilyen lábbal
2018. szept. 11. 18:12
 15/37 A kérdező kommentje:
a kép ha valaki nem találja [link]
2018. szept. 11. 18:25
 16/37 anonim ***** válasza:
20%
Lábfétisesként ezt a lábat gusztustalannak tartom. Bocsi.
2018. szept. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki. Emiatt nem dobnám ki az ágyból igaz nem is vagyok lábfétises.
2018. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
nem a lábai miatt szerettem bele, csak szeretnék segíteni neki a műtét tényleg jó ötlet lehet mert szokott fájni
2018. szept. 11. 18:36
 19/37 anonim ***** válasza:
Hát az a bütyök elég gáz, amúgy annyira nem vészes...
2018. szept. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
93%

Engem speciel a legkevésbé sem zavar ez, nem is érdekel, hogy milyen egy nő lábfeje esztétikailag. Legyen egészséges (ide nem tartozik, ami ellen nem tud tenni), meg ne fájjon, de ezek már ugye nem esztétikai kérdések.


Ha egy strandon látnám, nem tudnám megkülönböztetni bármelyik másik lábfejtől. Észre sem venném. Nem igazán tudom felfogni, hogy miért kell ebből ügyet csinálni.

2018. szept. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!