Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is csúnya? Kép lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is csúnya? Kép lent

Figyelt kérdés
A kép: [link] Arról van szó, hogy a barátnőmnek fóbiája van a saját lábától, meg van róla győződve, hogy nagyon rondák, így senkinek se mutatja meg, én is csak ritkán látom. Ez olyan súlyos, hogy uszodába is alig mer elmenni, a balatonon is zárt cipőben volt, csak a vízben vette le. Próbáltam kigyógyítani ebből, azt mondta, sok kritikát kapott, és azóta szégyenlős, meg hogy görbék az ujjai. Szerintem viszont viszonylag átlagos lába van, de egy barátom szerint is elég csúnyák. Szóval sztetek is rondák vagy tűrhető? Ha meglátod, meghökkennél tőle? 18/F, a barátnőm 19

2018. szept. 11. 17:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ez tényleg csak egy láb, semmi szégyellni vagy takargatni valója sincs.. láb láb :D
2018. szept. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Szépnek nem szép. Enyém sem az, de egyáltalán nem érdekel, hogy ki mit gondol róla. Ez csak egy lábfej, akinek nem tetszik, nem néz rá. Biztos nem takargatnám nyáron, hogy kényelmetlen legyen.

Nem hökkennék meg, hidegen hagyna :)

21L

2018. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Gondoljon rólam mindenki, amit akar, de nekem tetszik. Max. annyi hibát tudok benne felfedezni, hogy nem szimmetrikus: a bal lábán nagyobb a csontkinövés, a jobbon pedig a "mutatóujja" hosszabb. Ha mindkettő egyforma lenne, még ez sem zavarna. :)
2018. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
ezt lábfétisesként mondod :)?
2018. szept. 14. 19:36
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Alapból sem vár semmit az ember (én legalábbis) egy lábfejtől, olyan amilyen. Szerintem nem lényeges, milyen. Nem a legszebb talán, de nem is vészes. Kb. teljesen lényegtelen, hogy milyen. Nekem ez a véleményem.
2018. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Nem elsődleges szempont egy párválasztásnál, sokkal fontosabb maga az alak, de lábfétises is vagyok, így vonzanak a szép lábak, tehát nálam nem teljesen lényegtelen szempont a kinézete. Alapvetően, ami tetszik az a közepes lábméret és vékony, csontos lábfej, de nem a képen látható módon. Egyszerűen nem tartom szépnek.

Ha meglátom, meg nem hökkenek, de nem is fog tetszeni, az 100%. Azért annyira szégyellni nem kell, nem hiszem, hogy bárki is annyira törődne vele akár egy standon. Attól mert nekem nem tetszik, egyszerűen nem nézem, ennyi. (lehet másnak tetszik, nem tudom) Ami probléma az az ápolatlan láb csúnya bőrkeményedéssel, netán gombával tarkítva. Na az undorító és ronda! Ez tűrhető.

2018. szept. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
mint valami ufo
2018. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!