Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, nők szerintetek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nők szerintetek van olyan, hogy véletlen szemezés?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy mondjuk van 1 srác aki nem tetszik,nem vált ki beloletek semmit,de egy tarsasagban vagytok es elkezd titeket nezni. Ltod,hogy tobbszor is rád néz,érdekled őt. De nem tetszik,mit csinaltok? Bele lehet menni egy véletlen szemezesbe,viszonozni az erdeklodest pillantasokkal ha nem tetszik valaki?

2018. szept. 12. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon könnyen. Ösztönösen odanézel, hogy néz-e, miközben próbálsz nem odanézni, de reflexből mégis nézed. Rohadt idegesítő. :D
2018. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
😂 En egyszer neztem egy sracot, mert nezett es azon gondolkodtam, mi a szart nez ez😂😂😂
2018. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van. Ha észreveszem, hogy társaságban engem néz valaki, még ha nem is tetszik, ösztönösen visszanéz(eget) az ember lánya. Ez ugyanúgy előfordul buszon, üzletben, akárhol. Ez nem viszonzás, csak - hm, fene tudja mi. :)
2018. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ú nekem is nagyon sokszor volt ilyen, hogy nézett valaki, és véletlen mindig sikerült nekem is ránézni, kényszerítenem kellett magam, hogy ne nézzek az ő irányába.
2018. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!