Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 és 30 év közötti csajok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 és 30 év közötti csajok! Ha egy férfi meg szeretne veletek ismerkedni, de látjátok rajta, hogy zavarban van, akkor az rossz pont számotokra?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy férfi el szeretne titeket hívni randizni,de látnátok rajta,hogy kicsit zavarban van.

Ez rossz pont a számotokra vagy nem lényeges?



2018. szept. 13. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Ha 24 ev alatti es magas vekony sportolo,akkor plusz pont. Ha nem,ugyis pattintom.

N

2018. szept. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát, csak annyit mondok, aki randira se meri hívni a nőt, az férfinek sem nevezhető...asszem ez így világos.
2018. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 én 24 év alatti vagyok, talán magas, vékony, de izmos és sportoló is :d


#2 csak arról volt szó hogy zavarban van, nem arról hogy nem meri elhívni vagy nem mer megszólalni se

2018. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az cukimuki :D
2018. szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Évek óta szerelmes voltam belé. Egyszer bejött a munkahelyemre mindenféle ürügy nélkül, én meg csak néztem rá, hogy mit szeretne venni...És akkor azt mondta: Csak benéztem... - megbökte a sapiját és tetőtől talpig elpirult. Én is. Két szót nem tudtunk kinyögni. Velem forogni kezdett a világ és belekapaszkodtam a pultba.

Őrületesen szerelmes voltam belé és kettőnk történetében ez volt a legszebb pillanat. Nem lett belőle semmi amúgy, eltelt 17 év, de a mai napig fel-felbukkan álmomban:(

2018. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
81%
#2: Ma este randira hívtam ezt a Tetra Juci Rotyit, vagy hogy hívjákot. Két tucat betegre hivatkozott, 30 vegyületre, 2 disszertációra, 24 órás műszakra, a csillagok állására, ja meg a férjére. Bizakodok benne, hogy 30 év múlva ő fog engem megkatéterezni.
2018. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen mértékben. Egy kis pironkodás aranyos, ha a saját lábán esik át és egy összefüggő tőmondatot nem tud kinyögni már nem.
2018. szept. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, tökre megértem, ha valaki izgul ilyenkor :)

21N

2018. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!