Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nő-férfi közötti barátság....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő-férfi közötti barátság. Ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Napközben rengetegszer beszélnek egymással telefonon, kb 30 percenként, és mindig van téma. Reggel együtt mennek dolgozni, megvárják egymást munka után is. Csinálnak közös programokat a szabad idejükben, ha van valami történés egymást hívják először. A lánynak volt pasija, de szakítottak mert a barát féltékeny volt erre a srácra.
2013. dec. 11. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ja van ilyen.
2013. dec. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
nem létezik. előbb utóbb valamelyik majd többet akar.
2013. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Csak akkor, ha a barát srác meleg. Egyébként nem. Az egyik mindig többet akar.
2013. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem már 18 éve működik. Szóval fellelhető a jelenség, igen.
2013. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de nem tartósan.

Saját tapasztalatomból mondom hogy nekem is van lány barátom már 4 éve, jó a barátságunk, igaz csak 3-4 naponta beszélgetünk időnként találkozunk, de ennél több köztünk nincs.

Persze volt idő amikor én többet akartam tőle, de valahogy mindig megszólalt bennem a belső hang hogy inkább ne.

A csaj is most nemrég zúgott belém, pedig tudja jól hogy fél éve van barátnőm akit nagyon szeretek. A múlthéten a csaj haverom megcsókolt, a barátnőm tud róla hogy vannak lány haverjaim is és egy nagyon jó csaj akivel legjobb barátok vagyunk már jó 4 éve. De pár napja beszéltem erről a csajjal hogy vagy maradjon meg a barátság vagy ha ő többet érez mert én is voltam már így de visszafogtam magam és ha ő nem tudja akkor inkább hagyjuk a barátságot is, mert szeretem a páromat, és nem akarom hogy emiatt bajok legyenek.

A barátnőm tudja hogy megcsókolt bár én nem csókoltam vissza pedig éreztem hogy visszakéne, de nem tettem mert van nekem fontosabb ember is nála.

A barátságunknak szerintem lőttek, de rövidebb távon létezik ilyen.

2013. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A 2.valszolonak igaza van. Nincs baratsag no es ferfi kozott,mert az egyik idovel tobbet fog erezni,tobbet fog akarni.
2013. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem létezik.

Az egyik fél mindig többet szeretne és reménykedik, hogy hátha. Lehet, hogy ezt soha nem érzékelteti a másikkal, de így van.

2013. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen.

Az a nő aki a barátod, kíméletlenül zörögve b*sz*ád meg. Nem feltétlenül akarsz járni vele, de úgy kúrnád alá a lécet, ahogy illik. Minden férfi női barátság a szexuális feszültségen alapszik. Lehet tagadni, de nem érdemes, mert pszichológiai tény.

2013. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8. vagyok.

Most olvastam el jobban a teljes kérdést.

Ezek egy pár, csak még nem vették észre. Nem járnak, mert félnek elrontani, inkább kefélnek másokkal de végül is épp csak nem élnek együtt.

2013. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:

amint le van zongorázva ez a vki többet akar téma; igen

addig sztem nem.

mmint lehet h az egyik fél úgy tudja, ők csak barátok, de ezt először sajnos végig kell játszani, h a későbbiekben tényleg "csak" barátság legyen a felek között.

Amúgy meg ilyen szituban hülyeség sztem a féltékenység, mert ha együtt akarnék lenni a legjobb barátommal és Ő is velem akarna lenni; akkor együtt lennénk.

2013. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!