Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon friss kapcsolat, ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon friss kapcsolat, ebben az esetben egy ilyen egyszerűbb szülinapi meglepetés megfelelő lenne?

Figyelt kérdés

Eddig négy randink volt, már-már mondható, hogy együtt vagyunk, de mivel friss a kapcsolat nem szeretnék túlzó ajándékot venni. Mivel férfiról van szó, és az édességet sem szereti így szűkülnek a lehetőségek. De volt már kétszer is olyan megjegyzése, aminél kiderült, hogy imádja a házi pogácsát. Így sütnék neki, csak mégis valami ötletes, mutatós "csomagolást" szeretnék hozzá. Csak sajnos nincs ötletem. Műanyag dobozba nem akarom belerakni. Valami egyéb kellene.

Vennék még hozzá vmi szülinapi lapot, és ennyire gondoltam. Szerintetek elég lesz?


2018. szept. 19. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Én ezt tuti nem adnám szülinapra.
2018. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elég.
2018. szept. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jópofa. :) Pasiként mondom.
2018. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehet még valami apróságot nézek mellé.
2018. szept. 19. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Megmosolyogtatott a kérdés címe, eszembe jutott egy utólag belegondolva vicces sztori erről :D

Egyébként szerintem nagyon aranyos ajándék, meg mivel te készíted, az én szememben még tovább nőne az értéke, túlzónak pedig egyáltalán nem találom. Csomagolásnak pedig szerintem valami szebb papírdoboz kibélelve egy kis szalvétával tökéletes.

2018. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En tutira fém dobozba raknám. Abból férfiaknak való is van, és kaja tárolására is alkalmasabbak. Sőt a dobozt is megőrizheti, használhatja. Tehet bele kekszet, teát, vagy csavarokat.
2018. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ilyen fémdobozt megfizethető áron hol tudnék venni? Mert sajnos a rendelésre már nem maradt időm.
2018. szept. 19. 15:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Kínai diszkontok, 100ftos boltok, kik, pepco
2018. szept. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!