Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes egy néger pasiba időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy néger pasiba időt fektetni?

Figyelt kérdés

A Blahán a mcdonald'sban szólított meg így ismerkedtünk meg.Helyes meg rendes srác de nem vagyok benne biztos hogy elkéne mennem vele randizni mert nem tudom hogy csak azért próbálkozik, mond szépeket mert szexelni akar vagy mert komoly szándékai lennének.És nem tudom eldönteni mit akar tőlem.

21/N


2018. szept. 21. 11:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%

Gondolod, hogy itt bárki jobban el tudja dönteni, hogy mit szeretne tőled és érdemes-e időt fektetned bele?


Ha szimpatikus akkor menj el vele randizni. Egy randinak nem kell feltétlen szexel végződnie.

2018. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Rendben van csak kitudja hogy pár randi után beadom a derekam és esetleg nem lép le.Hallotam sztorikat meddig képesek hülyiteni valakit csak a szex végett mert különlegesek vagyunk számukra
2018. szept. 21. 11:46
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Akár hiszed akár nem, erre rassztól függetlenül is képesek a férfiak, bár nyilván közel sem mindegyik.
2018. szept. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Elárulok egy titkot: fehér férfiak ugyanúgy képesek nőket hetekig hülyíteni egy dugásért. Akkor ennyi erővel velük se randizzon az ember?
2018. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Igen ám de a magyar pasit valamennyire már ismered (én pl csak ismerős körből jártam eddig pasikkal) tehát nagyjából letudom szűrni hogy mit akar.De így hogy semmit nem tudok róla stb kicsit rizikós
2018. szept. 21. 11:53
 6/22 anonim ***** válasza:
60%

"Igen ám de a magyar pasit valamennyire már ismered (én pl csak ismerős körből jártam eddig pasikkal) tehát nagyjából letudom szűrni hogy mit akar."


Miért vagy rasszista és miért beszélsz butaságokat?

2018. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ebben mi a rasszista,Pista?
2018. szept. 21. 12:00
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Ebben az a rasszizmus kedves Mariska, hogy rasszi hovatartozás alapján próbálsz a fejedben kitalált dolgokat sablonosan ráhúzni emberekre. Egy néger férfi is pont olyan férfi, mint egy fehér. Ebből még semmi nem következik, hogy kinek milyen a bőrszíne.


Egyébként nem vagyok Pista.

2018. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy nem Pistának hívnak
2018. szept. 21. 12:07
 10/22 anonim ***** válasza:
2018. szept. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!