Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben mennyire volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mennyire volt nyilvánvaló a dolog (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Akik suliban, vallási közösségben, stb. ismerték meg a párjukat, tehát olyan helyen, ahol hosszabb ideig kb. ugyanazokkal az emberekkel voltak együtt, a többiek számára mennyire volt egyértelmű, hogy ők együtt vannak, még mielőtt hivatalosan is bejelentették volna? Persze mindenki azt gondol, amit akar, csak kíváncsi vagyok, hogy vannak-e esetleg ilyen sztorik, hogy mondjuk már mindenki vagy pár ember sejtette, hogy ez várható volt.

2018. szept. 22. 03:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyemen volt egy pár. Már akkor látszott, amikor randizni kezdtek, pedig nem mondták/mutatták.
2018. szept. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyetem alatt jöttem össze a feleségemmel. Kb. 2 hónap után vállaltuk fel. Én titokban tartottam volna, mert tudtam, hohy rengeteg irigyesünk lesz, lett is. De ugye a párom barátnői csacsogtak mindenfelé :)
2018. szept. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Suliban még azzal is összeboronáltak, akivel sose voltam együtt. Sőt, még most az egyetemen is. Bár itt nem is állítottam az ellenkezőjét, semmi közük hozzá. De lehet, hogy így esélyem sincs bepasizni, ha foglaltnak hisznek.
2018. szept. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem barátkozom az ellenkező nemmel ezért alapból szemet szúr, ha egy férfit és egy nőt sok időt látok együtt tölteni kettesben a környezetemben. Általában bejön, mert valljuk be elég kevesen keresik az ellenkező nem ilyen mély barátságát. Ha nincsenek együtt ilyenkor, sokszor azért mert az egyik akar valamit, de a másik nem.
2018. szept. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velünk már akkor viccelődött egy kolléganőnk, amikor még semmi nem volt köztünk.
2018. szept. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi egy kórusba jártunk a férjemmel. Senki nem sejtett semmit, amíg alakultunk, de ahogy összejöttünk, nem titkolóztunk, besétáltunk egy próbára kézenfogva. Potyogtak az állak rendesen. 😄
2018. szept. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fordítva volt csak nemegyszer, hogy mondogatták, hogy "mennyire szerelmesen néz rád", aztán sosem tett rá utalást, hogy akarna valamit, és elmondta, hogy legyünk barátok. Elég kellemetlenek voltak ezek a közösségben.
2018. szept. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Baráti társaságban volt ilyen, annyira megvolt köztük a kémia, hogy mikor végre bejelentette a leányzó, hogy összejöttek, akkor egymástól függetlenül a baráti körből mindenkinek az volt a reakciója, hogy "na végre!" :D
2018. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!