Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan befolyasolja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan befolyasolja egy gatlasos, nehezen oldódó ferfi kapcsolatát, ha rájön hogy más nönek is bejön?

Figyelt kérdés

Fellengzösebb lesz a kapcsolatában , nagykepubb lesz a baratnöjevel , távolsagtartóbb , vagy nem valtozik semmi

Tehat itt egy átlagos pasiról beszelunk , aki nem túl jókepu es emiatt kapaszkodik a kapcsolataba, es nagyon kitesz magaert , mert nem nyilik meg könnyen intim helyzetbe masnak , es sok idöbe telik neki amig mer szexelni , megmutatni a farkát stb

Vegul összejön neki mas csajjal is

Hogyan fog viselkedni ?



2018. szept. 22. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Sehogy. Az egójának jó lesz, de ennyi.


Gátlásos pasi nem tud megdugni egy nőt, mivel az akció előtt olyanok fognak eszébe jutni, hogy esetleg nem elég nagy a farka, vagy ügyetlen lesz stb... lehet felse áll ezért a stressztől.


Kamaszkoromban pl. mondott nekem olyat csaj, hogy vegyem el a szüzességét, hát mivel gátlásos voltam kissé köpni-nyelni nem tudtam megilletődöttségemben.


Szoval ne gondold hogy majd rögtön megb_aszik egy csajt. Ha IGAZÁN gátlásos, nem fog neki menni.

2018. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

64 éves a pasi?

A nő meg 42?

2018. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy nem befolyásolja. A gátlásos, bizalmatlan, nehezen oldódó férfi annál jobban vigyáz, minél több ember veszi körül, mondván több ember között több az áruló is.
2018. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!