Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy veszed észre, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy veszed észre, ha valaki flörtöl veled és nem csak barátságos/udvarias? Ti csinálnátok ilyeneket, ha semennyire nem érdekelne egy nő?

Figyelt kérdés

Borzasztó vagyok az ilyenekbeb, meg általában nagyon direktben és alpárin szoktak nyomulni rám, a finom flörtölést meg nem veszem észre...


Van egy pasi, aki nagyon tetszik, de nem tudom eldönteni, hogy mi van. Sokszor ér hozzám, úgy ülünk, állunk egymás mellett, hogy egymáshoz érünk, vagy átkarolt, stb. Semmi komoly, de mégsem tartjuk a személyes teret, amit mindenki mással szokás. Szoktunk poénkodni szexszel, de a társaság is olyan, hogy ez ott belefér. Kérdezte már tőlem, hogy szingli vagyok-e, de az is olyan, hogy kontextusból adódott a téma. Ti csinalnaltok ilyeneket, ha abszolút hidegen hagyna egy nő?



2018. szept. 23. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok pasi, de nem hiszem. :D
2018. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Én nem engedném, hogy egy számomra vadidegen fazon, aki nem hozzám tartozik-akár baráti társaságban-hogy taperoljon. Te viszont igen, hagyod, sőt még röhigcsélsz is hozzá.


Szerinted, egy értelmes, komoly, mélyérzelmű férfiú, nyitna így valaha, ha szeretne téged megismerni, a te egész valódat?

2018. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

"...meg általában nagyon direktben és alpárin szoktak nyomulni rám..."


Magyarul a kihaénnem nagymenők egyből felvillannak a radarodon, a szolíd úriemberek közeledési módjaihoz meg használati utasítás kell. Most írjam azt, hogy tipikus? :D

2018. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Már triggerelted a hármast. Dikk it mintha minden kérdés egy vers lenne, amibe belelátja mindenki a frusztrációját és annak megfelelően értelmezi.:D


Hát csajszi, lehet valami jelre vár ;)) Ismered az ősi mondást, amit most talátam ki. Ha a nő rideg, a tök töpörödötten ficeg.

2018. szept. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kérlek válaszoljatok normálisan... Az alpári közeledés élből visszautasított, de ennek köszönhető is, hogy nem volt még kapcsolatom, úgyhogy kell a használati utasítás nekem.


2:Sajnálom, de a delúzióid meg a saját továbbgondolásod nem valós, ilyeneket egyáltalán nem írtam. Nem ismeretlen a pasi, fél éve van közös haveri társaságunk. Ahogy az sem tapizás, hogy sokszor ülünk úgy, hogy egymáshoz érünk. De kivételesen ez tőle nem zavar, nem úgy mint mondjuk idegenektől. Mivel ő sem húzódik el, ezért azt gondolom őt sem zavarja a közelségem, de nem tudom, hogy ez csak a fejemben van és kombinálok, vagy tényleg bejöhetek-e neki...


4es: köszi a normális választ. Milyen jelet várnál esetleg? Azt vegyük hozzá, hogy azért elég shy vagyok ebben:D És a pasi is idősebb nálam.

2018. szept. 23. 21:49
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Na szia. Bejönni biztos, hogy bejössz neki, inkább csak a az a kérdés, hogy mennyire jössz be neki. Elég e ez a mennyiség egy rendes párkapcsolathoz. Tapasztalatom azt mutatja, hogy ha egy férfinek egy nő, tökre, nagyon-nagyon, totálisan bejön, és tudja, hogy akarja őt, akkor nem tököl, hanem randira hívja. Sőt, akár offenzcívával hódítja meg. Ha annyira megragadtad volna, akkor azt észrevennéd. Nem azt mondom, hogy biztos, hogy nem lehet ebből valami, de egyenlőre ő még nem döntötte el, hogy pont veled akar egy párkapcsolatot. Tuti, hogy egy szinten vonzódik hozzád, nem nyúlunk, közeledünk olyanhoz, akihez nem. Ezt a részt is ismerem, ők azok, akikre inkább azt modnom, hogy szórakoznak. Tetszel neki, jó, jó, de ezt elég nehéz kimozdítani erről a szintről. Én egy idő után az ilyet elhívnám kettesben meginni valamit, aztán vagy askar jönni, és akkor látszik, hogy lehet valami, vagy kibújik,akkor viszont hagyjuk egymást teljesen békén.. Én ezt így csináltam az életemben. Illetve még egy ilyen tapasztalatom volt, ott volt a csávónak felesége, csak nem tudtam akkor még, mikor így közeledett felém, de amint megsúgták, kő keményen leállítottam, ő nyilvánvalóan csak szexet akart volna, és ő is így közeledett felém, nem pedig randira hívással.
2018. szept. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy valami gyenge flőrt, de semmi komoly. Ha az lenne, nem merülne ki ennyiben. Simán lehet más nőkel is ilyen közvetlen, akik hagyják is. Idősebb férfiaktól meg még több esetben tapasztalható ez. Hány évesek vagytok?
2018. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt nalam. Ra kellett jonnom, hogy csak szeret flortolni es en jo tarsasag vagyok. Tobbet nem akart.
2018. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én 20on, ő a 30as éveiben jár.


Utolsó, erre végül hogy jöttél rá?

2018. szept. 24. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugy jottem ra, hogy haromsxor is vallottam neki 2 ev alatt. Elutasitott mindharomszor, hogy csak baratok
2018. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!