Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy veszed észre, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy veszed észre, ha valaki flörtöl veled és nem csak barátságos/udvarias? Ti csinálnátok ilyeneket, ha semennyire nem érdekelne egy nő?

Figyelt kérdés

Borzasztó vagyok az ilyenekbeb, meg általában nagyon direktben és alpárin szoktak nyomulni rám, a finom flörtölést meg nem veszem észre...


Van egy pasi, aki nagyon tetszik, de nem tudom eldönteni, hogy mi van. Sokszor ér hozzám, úgy ülünk, állunk egymás mellett, hogy egymáshoz érünk, vagy átkarolt, stb. Semmi komoly, de mégsem tartjuk a személyes teret, amit mindenki mással szokás. Szoktunk poénkodni szexszel, de a társaság is olyan, hogy ez ott belefér. Kérdezte már tőlem, hogy szingli vagyok-e, de az is olyan, hogy kontextusból adódott a téma. Ti csinalnaltok ilyeneket, ha abszolút hidegen hagyna egy nő?



2018. szept. 23. 21:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
80%
A flört sem jelenti azt, hogy komolyat akar valaki. Ez a hapsi csak szórakozik veled. Főleg azért, mert fiatalabb vagy és látja is rajtad, hogy nem tudod hova tenni. Ha nem bolondozni akarna, már elhívott volna randira.
2018. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!