Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok ehhez a kijelentés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a kijelentéshez?

Figyelt kérdés
Most volt az első randink és azt mondja nekem, hogy jót tenne neked, ha hozzám költöznél és gondoskodhatnál egy pasiról . Én annyira kiakadtam, hogy azt mondtam, hogy mi a f.. sz, cselédet akarsz és otthagytam a pitlibe. 😱🙄 Ez normális szerintetek, mert szerintem nem. Most első randin vagy az van, hogy megakarnak kettyinteni vagy gatyamosó cselédnek akarnak. A kettő között van szerintem átmenet bakker..

2018. szept. 24. 14:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
H ez tenyleg szar poen volt...bar nem valoszinu h annak szanta😂es au ilyenek csidalkoznal h nincs nojuk.
2018. szept. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
26 üzenetet kaptam tőle azóta viberen. Tiszta vicc... Milyen jó buli lenne egy autószerelőnek hogy találna magának egy full jól kereső villamosmérnök csicskát. 😄😄 Hát besz rás... Többet nem randizom nem diplomásokkal. Ilyen szintet ütnek meg. Eddig nem akartam diszkriminatív lenni. De mostmár az leszek. 😂😂
2018. szept. 24. 15:05
 13/17 anonim ***** válasza:
23%

Amugy kerdezo...bekebzelt cagy magadra nem kicsit mar bocs!

Ennek nincs koze a diplomahoz. En ilyen kijelentes "felkerest" eddig papiros berektol is kaptam!

2018. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

10 Te lüke én nő vagyok:) Basszus neked elmentek ma nagyon otthonról:D


Inkább azt mond el, hogy mi bánt téged ennyire?:D amitől robbanás közeli helyzetbe vagy:D Ezt szívesen olvasnám:)

2018. szept. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

vagy*

emberektol*

2018. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Már a kommunikációd alapján is sejthető, hogy annyi közöd van a nőkhöz, mint egy bükkfa hintaszéknek.

Ha a kecske, meg közted kellene választani, a kecskére szavaznék.

2018. szept. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
57%
Szegény kecskék. :D
2018. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!