Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácról, mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácról, mit gondoltok egy olyan duci lányról, aki nem akar fogyni, hanem még azt sem bánná ha hízik?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy sokan szeretik a ducikat. De ezt a mentalitást is el lehet fogadni? Ha nem bánnám, ha még kövérebb lennék?

25/L



2018. szept. 20. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem fogod megérni az 50. életévedet. Rengeteg egészségügyi problémái vannak a túlsúlynak.


Legalább növeled azt a statisztikát, hogy hazánk valóban a 4. legelhízottabb ország a világon.


Undorító a zsírdisznó kinézet. És nagyon kevesen szeretik tényleg a duci lányokat.

De kérlek, legalább ne szülj gyereket, mert akkor ő is egy elhízott disznó lesz, hisz tőled fog mindent tanulni.

2018. szept. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az a kilóktól függ.. ha 100 kiló vagy, annál többnek már nem nagyon kéne lenned.. sőt még a 100 is sok. Van egy határ. De ha duci alatt azt érted, amikor a csajnak vagy egy ici pici hurkája akkor nem baj.. (sok csaj akkor is kövérnek mondja magát ha amúgy nem is az). Netről szedj képet, azzal illusztráld milyen vagy milyen szeretnél lenni.
2018. szept. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
Azt, hogy hülye, mert nem figyel az egészségére. Párkapcsolatra természetesen nem kéne kövér nő
2018. szept. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Engem nem érdekelne,max barátnak szóba állok vele,de kapcsolatra soha nem kellene,még ha milliárdos lenne akkor sem.
2018. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%

Pont a mentalitás az ami a legjobban irritál az ilyen nőkben/ferfiakban. Vannak jól kinéző duci csajok persze ez attól is függ kinek mi a duci.

Viszont az elhízottság nagyon sokat elárul az egyénről, nem csak a kinézet amiről szó van. Mert ha csak nem egészségügyi probléma miatt túlsúlyos valaki akkor az árulkodik az illető nagyfokú igénytelenségéről saját kinézete, egészsége felől is, nagyfokú felelőtlenségről és nemtörődömségről. Az illető valószínűleg egy zabagép aki nem tudja és nem is hajlandó kontrollálni saját táplálkozási szokásait, csak a pillanatnyi zabálásból eredő élvezet érdekli és nem hajlandó látni a későbbi következményeket, hisz egy disznótarja vagy egy csokitorta többet ér mint az egészsége.

Az elhízottak ugye nem sportolnak, nem mozognak, ez is sok betegségre való hajlamot szül, emiatt persze kondíciójuk szinte nulla, hamarább kifulladnak a munkában, szexben, hamarább halnak, cukorbetegség, ízületi problémák, érrendszer, emésztőrendszeri problémák, nagyobb fokú izzadás stb. A lista nagyon hosszú.

Ha valakit mindez nem érdekli és csakis pillanatnyi élvezete vezérli attól én nem várok el az élet más területein sem hajlandóságot a törekvésre, és semmi olyanra ami megzavarná a pillanatnyi jóérzését, kényelmét a jövő bármiféle építése miatt. És nekem ez nem jön be.

2018. szept. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a lustaságát és gyengeségét felelőtlenséggel próbálja megindokolni, ami ugye nem igazán ér. Nem ítélem el ettől, mert mindenki másnak megvannak az ilyen dolgai, csak az övé éppen látványosabb. Tiszteletben tartanám az életmódját és nem bántanám érte, de valószínűleg nem akarnék párkapcsolatot vele. Ez fontos különbség: egyértelmű, hogy elfogadom, de az, hogy elfogadom, nem azt jelenti, hogy szeretném, ha a párom lenne. Az elfogadás csak annyit jelent, hogy érvényes útnak tekintem azt, amin ő van.
2018. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagy esetleg roma véletlenül, kérdező? Köztük nem ritka az ilyen felfogású nő.
2018. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%

Nő vagyok, de nem tudom elképzelni, hogy lenézek az úszógumimra és azt gondolom bár nagyobb lenne.

Nem is hallottam még ilyet, hogy duci nő hízni akar.

2018. szept. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia! Engem nagyon izgat a gondolat, hogy egy ilyen mentalitású lánnyal ismerkedjek. Mindig is a molettebb lányokat szerettem, és nem zavar, ha egy nő meghízik. Szerintem ne foglalkozz a negatív kommentelőkkel, az egészség mindenkinek a magánügye, és nem kell 41 kilós barbi babának lenni, hogy élvezhesd az életet :). Attól lesz izgalmas a világ, hogy különbözőek vagyunk. Ha szeretnél beszélgetni, írj privit.

26/F

2018. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

nőként írom: hajrá!


legalább nekünk, kicsit nemszépeknek ível felfelé a piaci értékünk:)

2018. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!