Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet az, hogy először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy először csapta a szelet gátlástalanul, most meg semmi?

Figyelt kérdés

Magántanárom, házas. És életemben nem tapasztaltam ennyire gátlástalan flörtölést. Ami amúgy tetszett.

De 3. 4. alkalommal már semmi. Teljesen megváltozott.


29N


2018. szept. 26. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos másnak szólt nem neked
2018. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Mert nős ember..tetszett neki a visszajelzés, de tovább nem mer menni. Mondjuk én kivágnám az ilyet otthonról. Flörtöljön az asszonnyal.

Ne is foglalkozz vele ez a legrosszabb fajta ami csak létezik pasiban. Óvodás szint.

2018. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

"Ami amúgy tetszett"

Annyira tetszett hogy ha folytatja, akkor le is fekszel vele?

2018. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert elerte a celjat. Ha akarna megkaphatna. Ennyi kellett neki. Feltehetoen mas tanitvanyokkal is eljatsza ugyanezt.
2018. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, simán elcsavarta a fejem.
2018. szept. 26. 15:57
 6/10 anonim ***** válasza:

off.

Mondd már el légyszíves, hogy 1-2 alkalommal mégis mivel tudta elcsavarni ennyire a fejed?

2018. szept. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A személyiségével.
2018. szept. 26. 16:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert házas és csak flörtölt, csak a visszajelzés kellett neki. Ezt megkapta, ennyi. Tovább nem megy mert talán nem mer, vagy eddig tartotta biztonságosnak, esetleg észlelte, hogy belezúgtál és ezt már veszélyesnek találja. Ha nem szerettél volna bele csak vetted volna a lapot lehet megd.ugott volna de egy szerelmes nő már veszélyes lehet. Mert többet akar, vár el. És egy idő után nem lesz elég a lopott csók...
2018. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert rájött, hogy kevés lennél neki.
2018. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is így jártam annyi különbséggel, hogy nem tanárom.

Olyan nyílt flört amit előtte nem nagyon tapasztaltam, kezdeményezés aztán egyszer csak semmi.

Utána tudtam meg, hogy hazas, de nem tudom mi volt a célja. Talán csak visszajelzés kellett neki.

2018. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!